Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneNDS
Okładka Diary Girl (NDS)

Diary Girl NDS

Wirtualny organizator, dzięki któremu możemy zaplanować swój dzień czy skontaktować się ze znajomymi. W wolnych chwilach mamy z kolei okazję do przetestowaniu kilkunastu prostych mini-gier.

Logiczne | edukacyjne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Diary Girl (NDS)

producent: Konami

wydawca: Konami

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

18marca2008

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Diary Girl jest produktem stworzonym niemal wyłącznie z myślą o młodszych przedstawicielkach żeńskiej części społeczeństwa. Opisywana gra pełni rolę wirtualnego organizatora. Diary Girl opracowano wyłącznie na potrzeby konsoli Nintendo DS.

Omawiana gra ma do zaoferowania wiele różnych funkcji. Zestaw ten zawiera przede wszystkim kalendarz, na który dziewczynki mogą nanosić swoje notatki. Urządzenie to umożliwia zapamiętywania ważnych dat, jak chociażby urodzin czy imienin znajomych. Zawarto tu również inne drobne atrakcje, jak chociażby horoskopy na każdy dzień tygodnia.

Diary Girl dysponuje książką adresową, pozwalającą na utrzymywanie kontaktów z przyjaciółmi. Opisywana gra dysponuje oczywiście opcjami umożliwiającymi bezprzewodową komunikację. Przewidziano tu możliwość utworzenia wirtualnej postaci, symbolizującej danego użytkownika gry. Swój wirtualny odpowiednik można ubrać czy też ustalić szczegóły jego wyglądu. Komunikacja z innymi osobami odbywa się na dwa różne sposoby – tekstowo lub z wykorzystaniem mikrofonu.

Kolejną ważną atrakcją omawianej produkcji jest możliwość założenia i prowadzenia własnego pamiętnika. Także i tu dokonuje się wyboru pomiędzy nagrywaniem krótkich komunikatów głosowych, a używaniem ekranu dotykowego oraz stylusa. Co ciekawe, pamiętnik można zablokować hasłem w celu zabezpieczenia go przed wglądem przez niepożądane osoby.

W wolnych chwilach można zdecydować się na przetestowanie kilkunastu dostępnych mini-gier. Polegają one między innymi na przemierzaniu labiryntów, układaniu puzzli, dopasowywaniu kart czy uczestniczeniu w prostych quizach. Oprawa wizualna gry jest uproszczona. Można natomiast liczyć na bardzo przejrzysty interfejs użytkownika.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna     Liczba graczy: 1-2  

Wymagania wiekowe Diary Girl

odpowiednia dla każdego wieku