Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka My Boyfriend (PC)

Mój wymarzony chłopak PC

My Boyfriend

Mój wymarzony chłopak to gra symulacyjna, stworzona przez niemieckie studio dtp young entertainment z myślą o nastoletnich graczkach. Młode adeptki sztuki uwodzenia, mają okazję wykazać się swoimi zdolnościami podbijając serca trzech wirtualnych chłopaków. Rozgrywka polega m.in.

Przygodowe | przygodowe gry akcji

PC Windows
Okładka My Boyfriend (PC)

wydawca PL: Cenega S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

16listopada2006

9maja2008

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mój wymarzony chłopak to pierwsza część popularnej serii My Boyfriend autorstwa niemieckiego studia dtp young entertainment. Produkt ten opracowano naturalnie z myślą o nastoletnich dziewczynach.

Zabawę rozpoczynamy od wyboru jednego z trzech przystojniaków, różniących się między sobą nie tylko wyglądem (wzrost, fryzura, budowa ciała), ale również cechami charakteru czy zainteresowaniami (sportowiec, intelektualista itp.). Proces poznawania wybranego przez siebie chłopaka jest kilkustopniowy, lecz za każdym razem naszym dążeniem jest zdobycie jego serca i tym samym zawarcie trwałego związku.

Dla każdej z wymienionych wyżej trzech postaci przygotowano około dwudziestu mniej lub bardziej rozbudowanych form spędzania wolnych chwil. Możemy mianowicie zajmować się poznawaniem znajomych swojego nowego partnera, wybierać się na dyskoteki, decydować się na romantyczne przechadzki w parku czy pogrywać w piłkę nożną. Wiele z tych czynności zobrazowanych zostało w postaci prostych zręcznościowych mini-gier, jak chociażby uderzania w odpowiednie struny podczas gry na gitarze.

Równolegle musimy dbać o atrakcyjny wygląd głównej bohaterki. Gra posiada liczne narzędzia edycyjne, dzięki którym możemy nałożyć makijaż, zmienić fryzurę czy modnie się ubrać. Wzorem produktów z serii The Sims sterowana postać opisana została kilkoma podstawowymi współczynnikami oraz zdolnościami, które w miarę rozwoju zabawy są stopniowo rozwijane.

Zabawa toczy się w niewielkim miasteczku, po którym możemy się do woli przemieszczać. Warto jednocześnie dodać, że otoczenie jest w pełni trójwymiarowe, a interfejs gry został uproszczony, tak by wydawanie poleceń nie przychodziło z dużym trudem.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 5,2 / 10 na podstawie 82 głosów czytelników.

Gry podobne do Mój wymarzony chłopak

Klasyfikacja PEGI Mój wymarzony chłopak

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Mój wymarzony chłopak

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 1.2 GHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 32 MB
  • 600 MB HDD
  • Windows 2000/XP