Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePCPS2XBOXGCN
Okładka MVP Baseball 2004 (PC)

MVP Baseball 2004

Kolejna odsłona gry sportowej traktującej o baseballu. W stosunku do wydania 2003, autorzy poprawili wiele newralgicznych aspektów zabawy, m.in. system kontroli pałkarzy (teraz bardziej realistyczny) oraz mechanizmy odpowiadające za dynamiczną rozgrywkę w polu (po wybiciu piłki).

Sportowe | baseball

Okładka MVP Baseball 2004 (PC)

data premiery gry:

9mar2004

PC PS2 XBOX GCN

Kolejna odsłona gry sportowej skierowanej do miłośników baseballu. W stosunku do poprzedniego wydania z roku 2003, autorzy poprawili wiele newralgicznych aspektów gry, m.in. system kontroli pałkarzy (teraz bardziej realistyczny) oraz mechanizmy odpowiadające za dynamiczną rozgrywkę w polu (po wybiciu piłki). Wysokie skoki po piłkę tuż przy bandzie, czy też najróżniejsze sposoby zdobywania baz (wślizg, ciałem, skok itp.) oraz szybkiego podania piłki, zostały rozwiązane poprzez usprawniony system kontroli zawodników.

Licencje na nazwiska i nazwy drużyn, pozwalają nam na rozgrywanie spotkań w barwach autentycznych pierwszoligowych teamów baseballu, jak również drużyn z grup AAA i AA. Dzięki trybowi Dynasty, mamy możliwość podejmowania menedżerskich decyzji w zarządzaniu zespołem przez nawet 120 sezonów. Nie zabrakło także możliwości automatycznego rozegrania meczu bez naszego udziału, z możliwością przejęcia kontroli nad grającą drużyną w dowolnym momencie spotkania. W ten sposób pomijamy mniej istotne rozgrywki i skupiamy się na rywalizacji z najpoważniejszymi rywalami.

Dużym plusem gry MVP Baseball 2004 jest jej szata graficzna, która w połączeniu z realistycznymi ruchami zawodników i świetnie ukazanymi stadionami, wiernie symuluje relacjonowane w TV spotkania. Dobrze prezentuje się także sztuczna inteligencja przeciwników. Do wyboru mamy zaś, aż cztery stopnie trudności rozgrywki: Rookie, Pro, All-Star i MVP.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 2 CD

Ocena gry 7,6 / 10 na podstawie 26 ocen czytelników.

Wymagania wiekowe MVP Baseball 2004

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe MVP Baseball 2004

PC Windows

Rekomendowane: Procesor Pentium III 700MHz, 256MB RAM, karta grafiki 32MB (GeForce 2 lub lepsza), 1.3GB HDD

PC
PS2
XBOX
GCN