Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneiOSAND
Okładka Motorsport Manager Mobile 3 (iOS)
OkładkaMotorsport Manager Mobile 3 (iOS)

Motorsport Manager Mobile 3

Gra strategiczna, w której wcielamy się w menadżera zespołu wyścigowego. Podejmujemy wszystkie decyzje – od personalnych, przez te związane z rozwojem pojazdów, kończąc na strategii i taktyce na dany sezon oraz wyścig.

Strategiczne | ekonomiczne | manager | Formuła 1 | samochodowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Motorsport Manager Mobile 3 Premiera

18lip2018

iOS AND

Gry podobne do Motorsport Manager Mobile 3

SimCity BuildIt

Truck Simulation 19

Truck Nation

Motorsport Manager Mobile 3 to kolejna odsłona ciepło przyjętego cyklu strategii ekonomicznych, w których zarządzamy zespołem wyścigowym. Swoją drużynę prowadzimy przez kolejne szczeble sportowej kariery, aż do mistrzostwa w World Motorsport Championship (odpowiednik Formuły 1). Za stworzenie omawianej produkcji odpowiada studio Playsport Games.

Mechanika

Podstawą rozgrywki w Motorsport Manager Mobile 3 jest kierowanie zespołem. Do naszych kompetencji należy zatrudnianie kierowców (każdego z nich opisano przy pomocy kilku statystyk) i techników, zarządzanie finansami, rozbudowywanie kwatery głównej (ma to wpływ na poszczególne aspekty zabawy), poszukiwanie sponsorów, a także opracowywanie nowych technologii oraz dbanie o odpowiedni stan i ustawienia samochodów (właściwe dla danego wyścigu). Mamy nawet możliwość własnoręcznego zaprojektowania poszczególnych elementów maszyny – decydujemy wówczas o komponentach i wyglądzie. Jakość wprowadzanych zmian jest uzależniona od umiejętności zatrudnionych przez nas inżynierów.

Produkcja Playsport Games dobrze odwzorowuje zmienną sytuację w wyścigowym świecie – rywale poprawiają swoje osiągi lub popadają w stagnację i tracą pozycję, ustępując miejsca innym, ambitnym zespołom, pnącym się po szczeblach sportowej kariery. W czasie samych wyścigów zadaniem gracza jest określenie taktyki dla kierowcy i strategii dla pit-stopów. Czasem musimy też podejmować nagłe decyzje, wymuszone na przykład przez zmianę pogody.

Trzecia część serii wprowadza kilka nowych lig (w tym zawody GT oraz Endurance), a także szereg nowych torów, zlokalizowanych w księstwie Monako. Nowość stanowi też system wpływów – pozwala on na budowanie wizerunku medialnego (głównie poprzez umowy z dużymi sponsorami) i może mieć wpływ na to, czy uda nam się podpisać kontrakt z obiecującym kierowcą.

Tryby gry

Motorsport Manager Mobile 3 posiada wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza.

Kwestie techniczne

Motorsport Manager Mobile 3 posiada dość prostą oprawę graficzną, łączącą w sobie elementy 2D i 3D. Przez znakomitą większość czasu gry patrzymy głównie na ekrany statystyk, jednak w trakcie samych wyścigów oglądamy ładnie zaprojektowane, trójwymiarowe plansze oraz – oczywiście – modele ścigających się po nich samochodów.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Wymagania wiekowe Motorsport Manager Mobile 3: 12+

iOS
AND