Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPCSwitchANDiOSWP
Okładka Moto Rider GO: Highway Traffic (PC)
OkładkaMoto Rider GO: Highway Traffic (PC)

Moto Rider GO: Highway Traffic

Produkcja typu endless runner, w której gracz wciela się w motocyklistę – jego głównym zadaniem jest przejechanie na wybranym jednośladzie jak najdłuższego dystansu.

Wyścigi | motocyklowe | elementy zręcznościowe | polskie | auto-runner

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Moto Rider GO: Highway Traffic Premiera

30lis2016

AND

1mar2017

iOS

19lip2017

WP PC

30cze2021

Switch

producent: T-Bull wydawca: T-Bull Strona oficjalna

Gry podobne do Moto Rider GO: Highway Traffic

Need for Speed: Most Wanted

Moto Racer 4

Asphalt Overdrive

Moto Rider GO: Highway Traffic jest dziełem zespołu T-Bull, wyspecjalizowanego w tworzeniu nisko- i średniobudżetowych produkcji przeznaczonych przede wszystkim na urządzenia mobilne. W przeciwieństwie do większości pozostałych dzieł tego zespołu, opisywany tutaj tytuł pojawił się nie tylko na smartfonach i tabletach, lecz również na komputerach osobistych – niezależnie od platformy jest dystrybuowany w modelu free-to-play.

Mechanika

Moto Rider GO: Highway Traffic reprezentuje gatunek tak zwanych endless runnerów. Gracze dosiadają więc jednego z trzech motocykli i mkną przed siebie, starając się przejechać jak największy dystans, omijając przy tym innych uczestników ruchu. W zamian za kolejne sukcesy zdobywają środki, które mogą przeznaczyć na zakup modyfikacji do swoich jednośladów – poprawiają one ich prędkość maksymalną oraz skracają drogę hamowania, Ponadto nic nie stoi na przeszkodzie, by zaopatrzyć się w dodatkowe życia, dzięki którym po kraksie można kontynuować jazdę. Dopełnieniem tego wszystkiego jest możliwość dostosowania wyglądu dwukołowego rumaka do indywidualnych preferencji poprzez zmianę koloru czy rozmaite naklejki.

Do naszej dyspozycji deweloperzy oddali popularnego „ścigacza”, chopper oraz motocykl turystyczny – to właśnie za ich sterami przemierzamy drogi ulokowane na przedmieściach, w centrum pustyni, na obszarze pokrytym grubą warstwą śniegu czy wreszcie w metropolii rozświetlonej blaskiem neonów i latarni. Poszczególne maszyny zróżnicowano nie tylko pod kątem prowadzenia, lecz także mocnych i słabych stron – podczas gdy jedna może się pochwalić większą liczbą żyć dostępnych na starcie, dosiadając innej zagwarantujemy sobie specjalne bonusy punktowe, przyznawane po rozpędzeniu się do prędkości maksymalnej.

Oprócz standardowych zawodów, w których naszym zadaniem jest przejechanie jak największej odległości, na ukończenie czeka szereg wyzwań, a swoimi osiągnięciami można się pochwalić na internetowych tablicach wyników. Warto jednak odnotować, że chcąc pobić jeden z rekordów, gracz musi ryzykować, wyprzedzając samochody na grubość lakieru, czy też pędząc wprost na jadący z naprzeciwka pojazd i odbijając w ostatnim momencie.

Kwestie techniczne

Trójwymiarowa oprawa graficzna wydanego na platformie PC, AND itd. Moto Rider GO: Highway Traffic prezentuje przeciętny poziom wykonania, aczkolwiek mocną stroną sfery wizualnej są bogate w detale modele motocykli.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Moto Rider GO: Highway Traffic: Odpowiednia dla każdego wieku.

AND
iOS
WP
PC
Switch