Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPCPS4PS5XSXXONE
Okładka Monster Energy Supercross: The Official Videogame 4 (PC)

Monster Energy Supercross: The Official Videogame 4

Czwarta część serii motocyklowych gier wyścigowych poświęconych supercrossowi. W Monster Energy Supercross: The Official Videogame 4 ścigamy się na siedemnastu licencjonowanych trasach, bawiąc się w trybie kariery lub walcząc z innymi graczami w multiplayerze.

Wyścigi | motocyklowe | motocross

Okładka Monster Energy Supercross: The Official Videogame 4 (PC)

producent: Milestone

wydawca: Milestone

Strona oficjalna

data premiery gry:

11mar2021za 14dni

PC PS4 XONE PS5 XSX

Monster Energy Supercross: The Official Videogame 4 jest czwartą częścią serii gier wyścigowych poświęconych tytułowemu supercrossowi; mowa o rozgrywanych na specjalnych torach wyścigach motocykli terenowych. Podobnie jak poprzednie odsłony cyklu, produkcja została opracowana przez studio Milestone i posiada oficjalną licencję Monster Energy Supercross 2020, dzięki czemu pojawiają się w niej prawdziwi zawodnicy, motocykle oraz trasy z sezonu 2020.

Mechanika

W Monster Energy Supercross: The Official Videogame 4 ścigamy się na upstrzonych rozmaitymi przeszkodami trasach usypanych z ziemi, piaski i żwiru. Do gry trafiło siedemnaście torów posiadających swoje odpowiedniki w rzeczywistości, na czele z siedmioma ulokowanymi w Salt Lake City. Poza tym autorzy oddają nam do dyspozycji tor testowy, dla którego źródłem inspiracji były krajobrazy wysp Maine. Opracowany na potrzeby gry model jazdy jest zręcznościowy, jednak wymaga od gracza pewnych umiejętności balansowania ciałem zawodnika przy pokonywaniu zakrętów bądź wykonywaniu skoków; oprócz tego różnice pomiędzy poszczególnymi jednośladami są wyraźnie wyczuwalne.

Ponadto w trybie kariery zdobywamy specjalne punkty pozwalające na nabywanie nowych umiejętności, które zwiększają nasz potencjał i szanse na odnoszenie zwycięstw. W miarę postępów odblokowujemy również licencjonowane dodatki sygnowane logotypami ponad 110 marek, które pozwalają na modyfikację wyglądu naszego zawodnika i motocykla, a także wpływają na ich osiągi.

Tryby gry

Filarem gry Monster Energy Supercross: The Official Videogame 4 jest zaprojektowana od podstaw kariera, w której zaczynamy w klasie Supercross Futures, a kończymy w wyścigach z kategorii 250SX i 450SX. Poza tym możemy bawić się w trybie multiplayer lub spróbować swoich sił w roli projektanta tras, tworząc własne tory w specjalnym edytorze.

Kwestie techniczne

Monster Energy Supercross: The Official Videogame 4 działa w oparciu o technologię Unreal Engine. Produkcja może pochwalić się oprawą graficzną wysokiej jakości. Na uwagę zasługują również realistyczne dźwięki wydawane przez motocykle.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Cena gry w dniu premiery: 179,99 PLN

Gry podobne do Monster Energy Supercross: The Official Videogame 4

Wymagania wiekowe Monster Energy Supercross: The Official Videogame 4

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Monster Energy Supercross: The Official Videogame 4

PC Windows

PC Windows

 • Minimalne:
 • Intel Core i5-4590 3.3 GHz
 • 8 GB RAM
 • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 lub lepsza
 • 17 GB HDD
 • Windows 10 64-bit
 • Rekomendowane:
 • Intel Core i7-6700 3.4 GHz / AMD Ryzen 5 3600 3.6 GHz
 • 16 GB RAM
 • karta grafiki 3 GB GeForce GTX 1060 / 4 GB Radeon RX 580 lub lepsza
 • 17 GB HDD
 • Windows 10 64-bit
PC
PS4
XONE
PS5
XSX