Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneWWW
Okładka Mission: Impossible - The Game (WWW)
OkładkaMission: Impossible - The Game (WWW)

Mission: Impossible - The Game WWW

Gra społecznościowa przeznaczona dla użytkowników serwisu Facebook. Wcielamy się w rolę agenta wywiadu i wspólnie ze znajomymi wykonujemy rozsiane po całym świecie misje, rozbudowujemy kryjówkę, gromadzimy wyposażenie i rozwijamy umiejętności głównego bohatera.

Strategiczne | casual | zagraj za darmo | Facebook | szpiegowskie | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mission: Impossible - The Game Premiera WWW

21listopada2011

producent: Funtactix wydawca: Paramount Digital Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Mission: Impossible - The Game

Mafia Wars

Mafia Wars 2

The Godfather: Five Families

Mission: Impossible – The Game to produkcja stworzona przez studio Funtactix z myślą o użytkownikach serwisu społecznościowego Facebook i promocji kolejnej części popularnego cyklu filmów z Tomem Cruisem w roli głównej. Zabawa polega na wykonywaniu zleceń dotyczących wyeliminowania groźnych przestępców, infiltrowania ich kryjówek czy zdobywania ważnych przedmiotów.

Na początku przygody określamy wygląd głównego bohatera, a następnie wykonujemy pierwsze misje stanowiące samouczek wdrażający gracza w założenia rozgrywki. W zamian za ukończone zadania otrzymujemy gotówkę, którą możemy później przeznaczyć np. na zakup wyposażenia szpiegowskiej siedziby. Nie brakuje również licznych części ekwipunku i gadżetów znajdywanych przy ciałach pokonanych przeciwników, czy w przeszukiwanych miejscach. Z czasem awansujemy na kolejne poziomy doświadczenia, i tym samym zwiększamy statystyki głównego bohatera wpływające na jego zdolność do obrony oraz ataku.

Dzięki skorzystaniu z pomocy znajomych z serwisu Facebook, gracz ma większe szanse na ukończenie trudniejszych wyzwań. Istnieje również opcja wysyłania specjalnych przedmiotów w formie prezentów. Odbywa się to na podobnej zasadzie jak w innych popularnych produkcjach z tego gatunku – CityVille czy Mafia Wars.

Wbudowany w grze sklep pozwala na zakup dodatkowych elementów wyposażenia kryjówki, uzbrojenia oraz innych bonusów. Część z nich dostępna jest tylko dla posiadaczy specjalnej waluty serwisu Facebook, którą można nabyć jedynie za prawdziwe pieniądze.

Pod względem oprawy audiowizualnej gra Mission: Impossible – The Game prezentuje się dobrze, choć nie odbiega w większym stopniu od konkurencyjnych produkcji pokroju The Sims Social. Rozgrywkę obserwujemy w rzucie izometrycznym i poruszamy się pomiędzy niewielkimi lokacjami.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Mission: Impossible - The Game: Odpowiednia dla każdego wieku.