Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka missed messages (PC)
Okładkamissed messages (PC)

missed messages PC

Darmowa produkcja z gatunku visual novel, która obraca się wokół relacji międzyludzkich we współczesnym świecie. Rola gracza w missed messages ogranicza się jedynie do wyboru ścieżki dialogowej oraz interakcji z różnymi obiektami.

Przygodowe | zagraj za darmo | visual novel | czasy współczesne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

missed messages Premiera PC

20maja2019

Steam

20maja2019

producent: Angela He wydawca: Angela He

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do missed messages

Steins;Gate

Eliza

Florence

missed messages to darmowa produkcja z gatunku visual novel, która skupia się na tematyce związanej z miłością i śmiercią. Zgodnie z zasadą gatunku, tytuł kładzie nacisk na fabułę, a zakończenie zależy od decyzji gracza. Za produkcję odpowiada Angela He.

Fabuła

Tytuł porusza tematykę związaną z kontaktami międzyludzkimi we współczesnym świecie. W missed messages gracz wciela się młodą dziewczynę, która mieszka w akademiku ze swoją współlokatorką – Mey. Cała historia skupia się na ich wzajemnej relacji, która będzie mieć różny przebieg w zależności od wyborów dokonywanych podczas gry. Łącznie produkcja oferuje cztery różne zakończenia.

Mechanika

missed messages to typowy przedstawiciel gatunku visual novel. Sam gameplay jest mocno ograniczony i skupia się jedynie na wchodzeniu w interakcje z różnymi obiektami oraz wybieraniu jednej z dostępnych opcji dialogowych. Przez większość czasu gracz słucha opowieści głównej bohaterki i poznaje konsekwencje swoich decyzji.

Kwestie techniczne

missed messages charakteryzuje się utrzymaną w ciepłych barwach, ręcznie rysowaną oprawą graficzną.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe missed messages: 12+