Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Mini Motor Racing EVO (PC)

Mini Motor Racing EVO PC

Komputerowa, ulepszona wersja gry Mini Motor Racing, znanej z platform mobilnych. Kolorowe, ukazane w rzucie izometrycznym, wyścigi mini-samochodów z naciskiem na aspekt czysto zabawowy przypominają klasyczne tytuły, pokroju Micro Machines.

Wyścigi | samochodowe | elementy zręcznościowe | indie

PC Windows
Okładka Mini Motor Racing EVO (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

1maja2013

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mini Motor Racing EVO to pecetowa wersja popularnej gry wyścigowej, która odniosła spory sukces na platformach mobilnych. Szalona zabawa mini-samochodami ukazana w rzucie izometrycznym stanowi powrót do klasycznych zręcznościowych wyścigów w stylu Micro Machines.

Gra oferuje zarówno możliwość zabawy dla jednego gracza, jak i sieciowy multiplayer dla maksymalnie czterech graczy jednocześnie. Tryb kariery polega na wygrywaniu kolejnych wyścigów umiejscowionych na kilkudziesięciu różnych trasach w 20 kolorowych sceneriach. Ścigamy się zarówno w dzień jak i w nocy, w różnych warunkach atmosferycznych, a tory pełne są różnorakich przeszkód i przydatnych bonusów. Za zwycięstwa nagradzani jesteśmy odpowiednią ilością gotówki, która posłuży nam do ulepszenia swojego samochodu. W miarę postępów w grze zwiększa się zarówno poziom trudności wyścigów, jak i ilość okrążeń jakie mamy do pokonania.

Jeśli nasze umiejętności są już wystarczająco dobre, możemy spróbować rywalizacji w trybie multiplayer, gdzie stajemy w szranki z graczami z całego świata. Na specjalnej tablicy wyników możemy porównywać swoje czasy z czasami znajomych, a najlepsi mogą znaleźć swoje nazwisko w rankingu światowych liderów.

W stosunku do pierwowzoru, gra oferuje znakomitą grafikę w wysokiej rozdzielczości, poprawioną fizykę jazdy oraz znacznie większą ilość samochodów i tras. Mini Motor Racing EVO oferuje pełną synchronizację ze Steam Cloud, a także możliwość podzielenia się przygotowanymi przez siebie w specjalnym edytorze trasami z innymi graczami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 4  

Gry podobne do Mini Motor Racing EVO

Wymagania wiekowe Mini Motor Racing EVO

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Mini Motor Racing EVO

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza)
  • 1
  • 5 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7/8