Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Minds Beneath Us (PC)
OkładkaMinds Beneath Us (PC)

Minds Beneath Us PC

Minds Beneath Us jest futurystyczną grą przygodową, w której kontrolujemy człowieka, w którego głowie siedzi jeszcze jedna osoba. Tytuł został opracowany przez niezależny zespół BearBone Studio z Tajwanu.

Przygodowe | cyberpunk | science fiction | indie | 2.5D | side-scroll

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Minds Beneath Us Premiera PC

2022

Steam

2022

producent: BearBone Studio wydawca: BearBone Studio

Angielskie napisyAngielskie napisy

Gry podobne do Minds Beneath Us

Mind Scanners

Don't Forget Me

State of Mind

Minds Beneath Us to dwuwymiarowa gra przygodowa w klimatach science fiction / cyberpunk. Produkcja przedstawia historię człowieka, który został uwięziony w nie swoim ciele. Za opracowanie oraz wydanie tego tytułu odpowiada firma BearBone Studio i jest to debiutancki projekt tego dewelopera.

Fabuła

Akcja Minds Beneath Us rozgrywa się w pewnej azjatyckiej metropolii, w czasach, gdy ludzkość w pełni zsynchronizowała się ze sztuczną inteligencją. W świecie tym funkcjonuje odpowiednik dzisiejszego Internetu, w którym rolę swoistych serwerów pełnią połączone ludzkie mózgi. Gracz wciela się w człowieka, który ma w głowie tzw. ducha informacyjnego – osobowość kogoś innego, która przejmuje kontrolę nad jego ciałem.

Mechanika

Minds Beneath Us jest dość klasyczną grą przygodową, w której akcję obserwujemy z boku (z tzw. perspektywy side-scrollowej). Zabawa polega na eksplorowaniu lokacji, uważnym obserwowaniu otoczenia, rozwiązywaniu zagadek oraz rozmowach z postaciami – ten ostatni aspekt rozgrywki ma spore znaczenie, bowiem dialogi kształtują relacje pomiędzy bohaterami.

Tryby gry

W Minds Beneath Us możemy grać wyłącznie samotnie. Podstawą zabawy jest kampania fabularna.

Kwestie techniczne

Minds Beneath Us posiada dość ładną oprawę graficzną, która łączy dwu- i trójwymiarowe elementy (to tzw. 2,5D). Najlepsze wrażenie robią tutaj atmosfera oraz widowiskowe, futurystyczne projekty lokacji.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Minds Beneath Us: 16+