Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Might & Magic: Raiders (PC)
OkładkaMight & Magic: Raiders (PC)

Might & Magic: Raiders PC

Planowane, lecz finalnie skasowane RPG akcji w modelu free-to-play, osadzone w realiach popularnej serii fantasy Might and Magic. Akcja tytułu osadzona została w czasach bezpośrednio poprzedzających Zaćmienie Krwawego Księżyca z gry Might and Magic: Heroes VI.

RPG | hack'and'slash | zagraj za darmo | sieciowe | MMO | RPG akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Might & Magic: Raiders Premiera PC

anulowana

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Might & Magic: Raiders

Diablo III

Sacred 2: Fallen Angel

Torchlight II

Might & Magic: Raiders to gra RPG akcji, wzorująca się na klasycznych hack’n’slashach w stylu serii Diablo lub Sacred oraz nawiązująca do serii Heroes of Might & Magic. Za jego stworzenie odpowiada chiński oddział firmy Ubistoft z Chengdu, znany choćby z gry Scott Pilgrim vs The World: The Game. Tytuł został zapowiedziany podczas targów gamescom w Kolonii w 2012 roku.

Might & Magic: Raiders przenosi nas w czasy bezpośrednio poprzedzające Zaćmienie Krwawego Księżyca znane z szóstej odsłony popularnej serii „Heroesów”. Główną sceną wydarzeń jest miasto Hammerfall, jedno z nadbrzeżnych Wolnych Miast na Wschodzie. To w nim jego założyciel, Douglas Hammer, złożył smocze kryształy, wykorzystywane przez smoczych rycerzy do tworzenia potężnych broni i artefaktów. Nadejście Zaćmienia powoduje inwazję Demonów, co z kolei rozpoczyna interwencję Świętego Imperium Sokoła. Jego władca chce przy tym posiąść wiedzę i zdolności krwawych kowali, rozpoczynając rebelię w Hammerfall. W Might & Magic: Raiders gracze wcielają się w Jeźdźców Ashanu i muszą wyruszyć na odsiecz miastu, odpierając przy tym kolejną inwazję demonów.

Twórcy postawiili przede wszystkim na dynamiczną zabawę drużynową. Gracze łączą się w maksymalnie czteroosobowe grupy i stawiają czoła niebezpiecznym demonom oraz potężnym bossom. Każdy zespołowy rajd trwa nie więcej niż 20 minut.Tytuł stawia także na dużą dowolność pod względem tworzenia i personalizowania postaci. Możemy wybrać jedną z czterech klas, z których każda dysponuje własnymi umiejętnościami i zdolnościami.

Z punktu widzenia oprawy audiowizualnej, gra przypomina serię Torchlight. Grafikę wyróżnia duża ilość szczegółów. Dźwięk i warstwa muzyczna stoją na wysokim poziomie, dobrze wkomponowując się w konflikt rozrywający świat Ashanu.

Ostatnia modyfikacja 16 sierpnia 2012

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: 9.0 / 10 na podstawie 28 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Might & Magic: Raiders: Odpowiednia dla każdego wieku.

Might & Magic: Raiders Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 1.87 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6600 GT lub lepsza)
  • Windows XP(SP3)