Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Midnight Mysteries: Salem Witch Trials (PC)
OkładkaMidnight Mysteries: Salem Witch Trials (PC)

Midnight Mysteries: Salem Witch Trials PC

Kontynuacja gry logicznej Midnight Mysteries: The Edgar Allan Poe Conspiracy z 2009 roku. W produkcji pomagamy duchowi pisarza Nathaniela Hawthorne’a w rozwiązaniu zagadki jego śmierci. Akcja tytułu rozgrywa się w słynnym miasteczku Salem.

Logiczne | ukryte przedmioty | indie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Midnight Mysteries: Salem Witch Trials Premiera PC

14czerwca2010

producent: Mumbo Jumbo wydawca: Mumbo Jumbo

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Midnight Mysteries: Salem Witch Trials to kolejna odsłona cyklu gier logicznych Midnight Mysteries autorstwa firmy Mumbo Jumbo, która specjalizuje się w niewielkich produkcjach logicznych i zręcznościowych. Studio na swoim koncie ma chociażby tytuły z serii opowiadającej o przygodach Samanty Swift.

W Midnight Mysteries: Salem Witch Trials wcielamy się w pisarza tworzącego powieści - horrory. Pewnego dnia o pomoc prosi go duch innego twórcy – Nathaniela Hawthorne’a – który zginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Wyruszamy więc do miasteczka Salem rozwikłać zagadkę.

Tytuł należy do gatunku gier logicznych opierających się w głównej mierze na zasadach hidden object. Na kolejnych odwiedzanych planszach musimy szukać więc różnych przedmiotów. Oprócz tego, twórcy zatroszczyli się także o elementy przygodowe, w tym prowadzenie rozmów z mieszkańcami Salem czy też łączenie dowodów. W czasie naszej przygody napotkamy także na różne łamigłówki, które dodatkowo urozmaicają zabawę.

Podczas zwiedzania miasteczka, cały czas towarzyszy nam duch Hawthorne’a, który oprowadza grającego, zleca mu kolejne zadania i czasem podpowiada. Łącznie twórcy stworzyli 10 misji, w czasie których odkrywamy mroczną tajemnicę Salem i jego mieszkańców.

Oprawa graficzna opiera się na ręcznie malowanych tłach. Wszystkie występujące w grze postacie zostały stworzone w podobny sposób, dzięki czemu produkcja nie ma zbyt wysokich wymagań sprzętowych.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Midnight Mysteries: Salem Witch Trials: Odpowiednia dla każdego wieku.

Midnight Mysteries: Salem Witch Trials Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.6 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 64 MB (z obsługą DirectX 9.0)
  • 500 MB HDD
  • Windows XP(SP2)/Vista/7