Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPS4Switch
Okładka Mercenaries Wings: The False Phoenix (PS4)
OkładkaMercenaries Wings: The False Phoenix (PS4)

Mercenaries Wings: The False Phoenix

Klasyczna taktyczna gra jRPG, rozgrywająca się w uniwersum Mercenaries Saga, ale nie będąca bezpośrednią kontynuacją poprzednich produkcji. Mercenaries Wings: The False Phoenix jest dziełem studia RideonJapan.

RPG | turowe | widok izometryczny | taktyczne | 2D | jRPG

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mercenaries Wings: The False Phoenix Premiera

10paź2018

PS4

8lis2018

Switch

producent: RideonJapan wydawca: CIRCLE Entertainment

Gry podobne do Mercenaries Wings: The False Phoenix

The Banner Saga

Valkyria Chronicles 4

Disgaea 5: Alliance of Vengeance

Mercenaries Wings: The False Phoenix jest oldskulową taktyczną grą jRPG, której akcja rozgrywa się w uniwersum znanym z serii Mercenaries Saga. Produkcja nie stanowi bezpośredniej kontynuacji poprzednich gier należących do tego cyklu – oferuje podobną do nich rozgrywkę (przywodzącą na myśl np. Final Fantasy Tactics, Fire Emblem czy Ogre Battle), ale zupełnie nową historię i punkt widzenia na świat. Za stworzenie gry odpowiada studio RideonJapan.

Mechanika

W Mercenaries Wings: The False Phoenix akcję obserwujemy z góry, z tzw. perspektywy izometrycznej. Jest to taktyczna gra RPG, w której kierujemy oddziałem złożonym z przedstawicieli różnorodnych klas. Gracz może określić lidera drużyny i odpowiada za kierowanie poszczególnymi postaciami w czasie starć – wskazując, gdzie mają się ruszyć, wybierając cele i ataki specjalne.

Pomiędzy kolejnymi misjami mamy możliwość rozwijania zdolności naszego oddziału, a także dobierania i usprawniania ekwipunku. Produkcja studia RideonJapan oferuje szeroką gamę profesji, opcji i możliwości taktycznych – wybór może stanowić o zwycięstwie lub porażce w kolejnej ciężkiej walce.

Tryby gry

Mercenaries Wings: The False Phoenix posiada wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza.

Kwestie techniczne

Mercenaries Wings: The False Phoenix może się pochwalić atrakcyjną dwuwymiarową oprawą graficzną, która przypomina inne części cyklu. Produkcję cechuje typowy dla wielu azjatyckich produkcji mangowy styl artystyczny.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Mercenaries Wings: The False Phoenix: Odpowiednia dla każdego wieku.

Switch
PS4