Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGSwitch
Okładka Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order (Switch)

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order Switch

Kontynuacja cyklu superbohaterskich gier RPG akcji osadzonych w świecie komiksów Marvela. Tym razem graczom przychodzi zmierzyć się z Thanosem i jego Czarnym Zakonem. Za stworzenie produkcji odpowiada utalentowany zespół Team Ninja (NiOh, Ninja Gaiden).

RPG | TPP | komiksy | superbohaterowie | kooperacja | Marvel Comics | RPG akcji | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Switch
Okładka Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order (Switch)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Switch:

19lipca2019

19lipca2019

pudełko PL

19lipca2019

Nintendo eShop

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order jest trójwymiarową grą RPG akcji, oparta na licencji cieszących się dużą popularnością komiksów firmy Marvel. W produkcji tej kontrolujemy wielu znanych superbohaterów, takich jak m.in. Iron Man, Kapitan Ameryka czy Wolverine.

Fabuła

Drużyna kierowana przez gracza staje naprzeciw Thanosa (znanego m.in. z filmu Avengers: Wojna bez granic) oraz jego złowrogiego Czarnego Zakonu. Celem działań bohaterów jest przejęcie kontroli nad potężnymi Kamieniami Nieskończoności, a tym samym uniemożliwienie złoczyńcy wykorzystania ich do niecnych celów.

Mechanika

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order jest grą RPG akcji. Omawiany tytuł pozwala pokierować oddziałem komiksowych bohaterów z uniwersum Marvela (produkcja oddaje do naszej dyspozycji listę kilkudziesięciu postaci). Po raz pierwszy w historii serii, ich poczynania możemy obserwować nie tylko w rzucie izometrycznym, ale też zza pleców (tzw. kamera TPP). O sukcesie w walce z niezliczonymi legionami wrogów decydują zarówno umiejętności gracza, jak i właściwy dobór zespołu. W miarę postępów w rozgrywce zdolności naszych bohaterów rozwijają się, oferując nam dostęp do coraz szerszej palety możliwości.

Tryby gry

W Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order możemy grać samotnie albo z innymi – w ramach czteroosobowego trybu kooperacyjnego (lokalnie lub za pośrednictwem Internetu).

Kwestie techniczne

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order posiada trójwymiarową oprawę graficzną, przygotowaną z wykorzystaniem techniki cel-shadingu. Styl artystyczny nawiązuje do komiksów Marvela, zaś modele postaci przygotowano w taki sposób, by były podobne do bohaterów znanych z Marvel Cinematic Universe.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1-4  

Ocena czytelników: 7,4 / 10 na podstawie 40 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7.6 / 10 na podstawie 11 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 199,90 PLN

Gry podobne do Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order

Klasyfikacja PEGI Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
Marvel Ultimate Alliance 3 The Black Order - bohaterowie kontra Thanos na nowym trailerze
Marvel Ultimate Alliance 3 The Black Order - bohaterowie kontra Thanos na nowym trailerze

wiadomość11 czerwca 2019

Na prezentacji Nintendo Direct zorganizowanej przy okazji targów E3 2019 zadebiutował nowy trailer Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order. Tytuł studia Team Ninja ukaże się 19 lipca bieżącego roku na konsoli Nintendo Switch.

TGA 2018: Marvel Ultimate Alliance 3 The Black Order zmierza na Switcha
TGA 2018: Marvel Ultimate Alliance 3 The Black Order zmierza na Switcha

wiadomość7 grudnia 2018

W czasie gali The Game Awards 2018 zapowiedziano grę Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order. Produkcja pozwoli graczom wziąć udział w wyścigu o Kamienie Nieskończoności i zmierzyć się ze złowrogim Thanosem i jego Czarnym Zakonem.