Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGSwitch
Okładka Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order (Switch)
OkładkaMarvel Ultimate Alliance 3: The Black Order (Switch)

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order Switch

Kontynuacja cyklu superbohaterskich gier RPG akcji osadzonych w świecie komiksów Marvela. Tym razem graczom przychodzi zmierzyć się z Thanosem i jego Czarnym Zakonem. Za stworzenie produkcji odpowiada utalentowany zespół Team Ninja (NiOh, Ninja Gaiden).

RPG | TPP | komiksy | superbohaterowie | kooperacja | Marvel Comics | RPG akcji | tytuły ekskluzywne Nintendo

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order Premiera Switch

19lipca2019

pudełko PL

19lipca2019

Nintendo eShop

19lipca2019

producent: Team Ninja wydawca: Nintendo wydawca PL: ConQuest Entertainment a.s. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order

Monster Hunter Generations Ultimate

Octopath Traveler

Final Fantasy XV: Pocket Edition

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order jest trójwymiarową grą RPG akcji, oparta na licencji cieszących się dużą popularnością komiksów firmy Marvel. W produkcji tej kontrolujemy wielu znanych superbohaterów, takich jak m.in. Iron Man, Kapitan Ameryka czy Wolverine.

Fabuła

Drużyna kierowana przez gracza staje naprzeciw Thanosa (znanego m.in. z filmu Avengers: Wojna bez granic) oraz jego złowrogiego Czarnego Zakonu. Celem działań bohaterów jest przejęcie kontroli nad potężnymi Kamieniami Nieskończoności, a tym samym uniemożliwienie złoczyńcy wykorzystania ich do niecnych celów.

Mechanika

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order jest grą RPG akcji. Omawiany tytuł pozwala pokierować oddziałem komiksowych bohaterów z uniwersum Marvela (produkcja oddaje do naszej dyspozycji listę kilkudziesięciu postaci). Po raz pierwszy w historii serii, ich poczynania możemy obserwować nie tylko w rzucie izometrycznym, ale też zza pleców (tzw. kamera TPP). O sukcesie w walce z niezliczonymi legionami wrogów decydują zarówno umiejętności gracza, jak i właściwy dobór zespołu. W miarę postępów w rozgrywce zdolności naszych bohaterów rozwijają się, oferując nam dostęp do coraz szerszej palety możliwości.

Tryby gry

W Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order możemy grać samotnie albo z innymi – w ramach czteroosobowego trybu kooperacyjnego (lokalnie lub za pośrednictwem Internetu).

Kwestie techniczne

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order posiada trójwymiarową oprawę graficzną, przygotowaną z wykorzystaniem techniki cel-shadingu. Styl artystyczny nawiązuje do komiksów Marvela, zaś modele postaci przygotowano w taki sposób, by były podobne do bohaterów znanych z Marvel Cinematic Universe.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 7,8 / 10 na podstawie 51 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7.6 / 10 na podstawie 11 głosów czytelników.

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order cena w dniu premiery: 199,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.