Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiSwitch
Okładka Dragon Quest Heroes I & II (Switch)

Dragon Quest Heroes I & II Switch

Przygotowany z myślą o konsoli Nintendo Switch zestaw dwóch części serii trzecioosobowych slasherów firmy Omega Force, stanowiących spin-offowe odsłony popularnego cyklu jRPG Dragon Quest.

Akcji | TPP | fantasy | hack'and'slash | elementy RPG | pakiet | crossover | kooperacja | slasher | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Switch
Okładka Dragon Quest Heroes I & II (Switch)

Angielskie napisyAngielskie napisy

data premiery gry w wersji Switch:

3marca2017

27września2017

Nintendo eShop

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dragon Quest Heroes I & II na konsoli Nintendo Switch to pakiet dwóch części serii Dragon Quest Heroes, będącej spin-offem Dragon Questa, a więc jednego z najstarszych i najpopularniejszych cykli jRPG. Za produkcje odpowiada studio Omega Force, świetnie znane dzięki serii Dynasty Warriors, na podstawie której deweloperzy zbudowali model rozgrywki w obu opisywanych tytułach. Pierwsza część Dragon Quest Heroes ukazała się pierwotnie w 2015 roku na konsolach PlayStation 3 i PlayStation 4. W rok później na tych samych platformach sprzętowych oraz przenośnej PlayStation Vicie pojawił się Dragon Quest Heroes II, który rozwinął formułę poprzednika, wprowadzając równocześnie możliwość rozgrywek wieloosobowych. Porty na Nintendo Switch zawierają wszystkie wydane DLC oraz ekskluzywne dodatki, takie jak nowe scenariusze i postacie.

Dragon Quest Heroes

Dragon Quest Heroes jest trójwymiarowym hack 'n' slashem, z akcją przedstawioną z perspektywy trzeciej osoby. Produkcja stawia na widowiskową oraz szybką akcję w stylu znanym z cyklu Dynasty Warriors. Oznacza to, że na ekranie walczymy z dziesiątkami przeciwników naraz, przemierzając duże i otwarte lokacje. W trakcie zabawy mierzymy się też z ogromnymi bossami, których pokonanie wymaga nieco bardziej zaawansowanej strategii. Bohaterowie dysponują różnymi atakami i specjalnymi umiejętnościami oraz potrafią blokować czy unikać wymierzonych w nich ciosów. Gra oferuje oryginalną historię, w której spotykamy bohaterów głównych odsłon Dragon Questa.

Dragon Quest Heroes II

Dragon Quest Heroes II rozwija formułę poprzednika, przedstawiając graczom zupełnie nową przygodę fabularną, w której biorą udział bohaterowie znani z wielu różnych części oryginalnego Dragon Questa. Poza kolejnymi rodzajami przeciwników, grywalnych postaci oraz lokacji, gra wprowadza możliwość zabawy w trybie multiplayer, przeznaczonym dla maksymalnie czterech osób. Grać możemy za pośrednictwem Internetu, jak i w sieci lokalnej.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Dragon Quest Heroes I & II

odpowiednia dla każdego wieku

Seria Dragon Quest trafi na Nintendo Switch
Seria Dragon Quest trafi na Nintendo Switch

wiadomość13 stycznia 2017

Do posiadaczy konsoli Nintendo Switch trafi nie tylko dziesiąta i jedenasta odsłona cyklu Dragon Quest, ale także specjalna wersja spin-offów z podserii Dragon Quest Heroes.