Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCXONEPS4Switch
Okładka Marsupilami: Hoobadventure (PC)
OkładkaMarsupilami: Hoobadventure (PC)

Marsupilami: Hoobadventure

Platformówka oparta na licencji komiksowej serii André Franquina. W Marsupilami: Hoobadventure wcielamy się w tytułowych bohaterów, którzy mkną przez różnorodne poziomy, starając się uporać ze straszliwą klątwą, jaka dopadła niemal wszystkie zwierzęta.

Zręcznościowe | platformówki | komiksy | 2.5D | side-scroll

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Marsupilami: Hoobadventure Premiera

16lis2021za 104dni

PC PS4 XONE Switch

Gry podobne do Marsupilami: Hoobadventure

Jazz Jackrabbit 2: The Secret Files

Oozi: Earth Adventure

JUJU

Marsupilami: Hoobadventure jest barwną platformówką opartą na licencji komiksowej serii autorstwa André'a Franquina. Produkcja została opracowana przez zespół Ocellus Studio, a jej wydaniem zajęła się firma Microids.

Fabuła

W Marsupilami: Hoobadventure trafiamy do fantastycznej krainy Palombia i wcielamy się w trójkę tytułowych Marsupilamich – fikcyjnych zwierząt będących swego rodzaju hybrydami lampartów i psów. Punch, Twister i Hope, bo takie imiona noszą nasi podopieczni, pewnego dnia znajdują na plaży stary sarkofag. Jak się okazuje niedługo później, jest on przeklęty, toteż po jego otwarciu zamknięty w nim duch wychodzi na wolność, a na wszystkie zwierzęta (za wyjątkiem trójki protagonistów) spada straszliwa klątwa. Teraz zadaniem bohaterów jest uporanie się z chaosem, który sami nieumyślnie spowodowali.

Mechanika

W Marsupilami: Hoobadventure akcję ukazano z boku. W grze znajdziemy trzy światy (rozległą dżunglę, malownicze miasteczko na wybrzeżu oraz antyczną świątynię), z których każdy składa się z ponad dwudziestu poziomów. W trakcie zabawy mkniemy w prawo, skacząc po platformach oraz omijając liczne pułapki i przeszkody, a także walczymy z przeciwnikami próbującymi uprzykrzyć nam życie. Poza tym podczas rozgrywki często robimy użytek z indywidualnych umiejętności naszych marsupilamich. Oprócz tego na poszczególnych planszach ulokowano sekretne pomieszczenia oraz ukryte pióra; znalezienie ich wszystkich daje nam dostęp do galerii szkiców koncepcyjnych.

Tryby gry

Marsupilami: Hoobadventure pozwala wyłącznie na zabawę w pojedynkę. Na chętnych, zaprawionych w bojach graczy czeka tu tryb Time Attack, w którym przechodzimy na czas poszczególne poziomy.

Kwestie techniczne

Marsupilami: Hoobadventure posiada barwną, kreskówkową grafikę, która pod względem stylistyki jedynie w luźny sposób nawiązuje do komiksowego pierwowzoru.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Marsupilami: Hoobadventure: Odpowiednia dla każdego wieku.

Marsupilami: Hoobadventure Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core i5 2.5 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki Intel HD 4400 lub lepsza
  • Windows 10 64-bit
PC
PS4
XONE
Switch