Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Mars War (PC)

Mars War PC

Darmowa strzelanina w konwencji MMO, w której setki graczy walczy między sobą o dominację na ogromnych mapach. Do naszej dyspozycji oddano bogaty arsenał broni oraz pojazdy naziemne i latające.

Akcji | science fiction | zagraj za darmo | MMOFPS | MMO

PC Windows
Okładka Mars War (PC)

producent: TK Digtal

wydawca: MMOlove

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

10stycznia2011

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mars War to strzelanina osadzona w klimatach sci-fi, w której gracze pod sztandarem dwóch odrębnych frakcji (Federal oraz Alliance) walczą między sobą o zwycięstwo na ogromnym polu bitwy.

Fabuła jak i zasady rozgrywki są tutaj proste – dwie strony konfliktu stają naprzeciw siebie w bratobójczej walce o dominację i wpływy na czerwonej planecie, zmagając się ze sobą na ogromnych połaciach terenu, po których gracze przemieszczają się nie tylko pieszo, ale i również przy użyciu najróżniejszych pojazdów.

W grze dostępne są maszyny latające jak i naziemne, o różnych parametrach, typach opancerzenia, sile ognia czy zwrotności. Nie do wszystkich pojazdów mamy dostęp już na początku wojskowej kariery. Tocząc boje na Grand Battle Field bądź też na mniejszych arenach, zdobywamy punkty doświadczenia i awansujemy na kolejne stopnie, odblokowując tym samym punkty talentów. Za te ostatnie wykupujemy dostęp do kolejnych specjalizacji obecnych w produkcji trzech klas postaci – stawiającego na siłę rażenia Battle, bazującego na defensywie i pomocy innym Engineera, oraz pełniącego funkcję szpiega, szybkiego Scouta. Każda z nich różni się przede wszystkim umiejętnościami specjalnymi (np. możliwość sprintu, niewidzialność czy tarcza ochronna) i wyposażeniem, które może używać.

Mars War oferuje pokaźny arsenał broni, które możemy kupować za zdobywane w grze kryształy. Te zaś przyznawane są za wykonywanie zadań specjalnych, innych na każdy dzień rozgrywki. Odblokowany w ten sposób ekwipunek można samodzielnie pogrupować w predefiniowane zestawy, możliwe do wybrania przed każdym starciem. Jako, że gra została oparta na modelu Free-to-Play, pomimo darmowej dostępności gracze wciąż wydawać mogą realną gotówkę na szybszy awans czy też natychmiastowy dostęp do danej pukawki.

Oprawa graficzna Mars War charakteryzuje się przejrzystością i schludnością wykonania, nie rażąc nadmierną ilością efektów specjalnych. Warstwa audio również wykonana została na satysfakcjonującym poziomie – zadbano o odpowiednią soczystość słyszanych w grze dźwięków wystrzałów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Gry podobne do Mars War

Wymagania wiekowe Mars War

odpowiednia dla każdego wieku