Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS3
Okładka Magic Orbz (PS3)

Magic Orbz PS3

Magic Ball

Magic Ball to kolejna wersja popularnego niegdyś Arkanoida, tym razem przedstawiona w 3D, z ciekawszą oprawą graficzną i cieszącą ucho ścieżką muzyczną.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 3
Okładka Magic Orbz (PS3)

producent: Creat Studios

wydawca: Creat Studios

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS3:

15stycznia2009

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Magic Ball to kolejna wariacja na temat klasycznego Arkanoida, podążająca utartym szlakiem. Piłka, ruchoma platforma do jej odbijania i cały stos cegiełek do zbicia – niby nic odkrywczego, ale tym razem całość umieszczono w trójwymiarowym środowisku, a rozgrywkę okraszono m.in. postaciami piratów czy smoków.

Nie zapomniano także o dodaniu bonusów, zdobywanych po rozbiciu konkretnych klocków – rakiet czy magnesów pomagających wyczyścić daną planszę. Niestety, możemy także natrafić na negatywne efekty, takie jak zmniejszenie naszej platformy czy przyspieszenie piłeczki.

Gra powstała dzięki licencji udzielonej przez firmę Alawar Entertainment, która w swojej ofercie ma 3 odsłony Magic Ball przeznaczone na komputery osobiste. Wersja powstała na potrzeby PlayStation Network zawiera szereg ulepszeń, głównie w warstwie graficznej. Początkowo Magic Ball oferować ma 40 różnorodnych poziomów, rozgrywanych zarówno lokalnie jak i przez sieć. Po premierze gry twórcy obiecują wydanie kolejnych 20 oraz dodanie kolejnych bonusów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 8.9 / 10 na podstawie 10 głosów czytelników.

Gry podobne do Magic Orbz

Wymagania wiekowe Magic Orbz

odpowiednia dla każdego wieku