Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiNDS
Okładka Looney Tunes: Duck Amuck (NDS)

Looney Tunes: Duck Amuck NDS

Looney Tunes: Duck Amuck to pozycja o charakterze zręcznościowym, dającą sposobność do spotkania z jednym z kreskówkowych bohaterów ze świata Zwariowanych Melodii. Niniejszy tytuł został przygotowany wyłącznie z myślą o posiadaczach dwuekranowej konsoli ze stajni Nintendo.

Akcji | filmy animowane | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Looney Tunes: Duck Amuck (NDS)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

9października2007

16stycznia2009

pudełko PL

Looney Tunes: Duck Amuck to pozycja o charakterze zręcznościowym, dającą sposobność do spotkania z jednym z kreskówkowych bohaterów ze świata Zwariowanych Melodii. Niniejszy tytuł został przygotowany wyłącznie z myślą o posiadaczach dwuekranowej konsoli ze stajni Nintendo, w związku z czym developerzy skupili się na największych atutach owej platformy sprzętowej z panelem dotykowym na czele.

W roli głównej występuje dobrze wszystkim znany Kaczor Daffy. Warstwa fabularna opiera się na klasycznym krótkometrażowym filmie animowanym. Złośliwy animator, głuchy na prośby opierzonego bohatera, umyślnie dręczy go poprzez ciągłe zmienianie scenerii. Co więcej, poprawki wprowadzane są nie tylko do otoczenia, palety kolorów i dźwięku, ale również do postaci Daffy'ego.

Producenci postanowili wykorzystać nieco nerwową naturę Kaczora i jego łatwość do popadania w złość, w oparciu o co przygotowali szereg mini-gier. W związku z tym użytkownik wciela się w rolę animatora, a jego zdanie polega na doprowadzaniu protagonisty do szału poprzez wyrządzanie mu kolejnych zmyślnych psot. Dzierżąc w ręku magiczne przybory kreślarskie staje się w szranki z Daffy'm w zaimplementowanych konkurencjach.

Poza zabawą w pojedynkę zaproponowano także multiplayer. Dzięki tej opcji gracze mogą nie tylko łączyć swoje siły przeciwko Daffy’emu, ale również mają sposobność do rywalizacji między sobą. Rzecz jasna zabawa w głównej mierze polega na odpowiednim operowaniu stylusem na panelu dotykowym.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna    

Klasyfikacja PEGI Looney Tunes: Duck Amuck

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Premiery gier w Polsce (12-18 stycznia)
Premiery gier w Polsce (12-18 stycznia)

wiadomość19 stycznia 2009

Miniony tydzień to czas lekkiego ożywienia na polskim rynku gier. Półki rodzimych sklepów wzbogaciły się o dziesięć premierowych tytułów, a dystrybutorzy ruszyli z wyprzedażą starszych produktów. Także w planach wydawniczych na najbliższe tygodnie można już dopatrzeć się paru nowych pozycji. Byle do wiosny.

Znamy datę premiery gier z serii Looney Tunes
Znamy datę premiery gier z serii Looney Tunes

wiadomość19 sierpnia 2007

Koncern Warner Bros. Interactive Entertainment, Inc. opublikował w piątek oświadczenie prasowe, w którym ujawnił daty premier gier z serii Looney Tunes. Obie produkcje – ACME Arsenal oraz Duck Amuck – trafią na rynek tego samego dnia, 9-ego października bieżącego roku.

Kaczor Duffy zmierza ku Nintendo DS

wiadomość18 kwietnia 2007

Bohaterowie zwariowanych kreskówek produkowanych przez Warner Bros, coraz częściej zostawiają swój odcisk w elektronicznej rozrywce. Tym razem o swoim istnieniu przypomnieć ma zamiar Kaczor Duffy, posługując się do tego nową grą o tytule Looney Tunes: Duck Amuck.