Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS2PC
Okładka LMA Manager 2004 (PS2)
OkładkaLMA Manager 2004 (PS2)

LMA Manager 2004

LMA Professional Manager 2005

LMA Professional Manager 2005 to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii managerów, która dotychczas święciła triumfy przede wszystkim na konsolach, teraz zaś dostępna jest również dla posiadaczy komputerów osobistych.

Sportowe | manager | piłka nożna

Kolekcja gier
Obserwuj grę

LMA Manager 2004 Premiera

12mar2004

PS2

22paź2004

PC

producent: Codemasters wydawca: Codemasters wydawca PL: CD Projekt S.A. Strona oficjalna

LMA Professional Manager 2005 to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii managerów, która dotychczas święciła triumfy przede wszystkim na konsolach, teraz zaś dostępna jest również dla posiadaczy komputerów osobistych. LMA 2005 kładzie nacisk przede wszystkim na zarządzanie klubem od strony czysto piłkarskiej - większość czasu spędzamy na wyszukiwaniu młodych talentów, odpowiednim trenowaniu zespołu, wybieraniu optymalnego składu i planowaniu meczowej taktyki. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika, nie utoniemy w powodzi informacji.

LMA Manager 2005 posiada powiększoną liczbę dostępnych rozgrywek pucharowych i lig krajowych. Grę rozpoczniemy od wybrania i objęcia pieczy nad jednym z klubów ligi angielskiej, szkockiej, francuskiej, niemieckiej, włoskiej, hiszpańskiej holenderskiej lub portugalskiej. Cała baza danych zespołów i zawodników obejmuje około 50 krajów, z których możemy ściągać zarówno doświadczonych rutyniarzy, jak i młodych kandydatów na supergwiazdy. Ponadto, gra opiera się na licencji angielskiej Football League, a więc wyposażona jest w encyklopedię historii, klubów, zawodników i rozgrywek angielskich lig Division 1 i Division 2. Dzięki temu oferuje mnóstwo atrakcji ludziom zafascynowanym poziomem angielskich rozgrywek i atmosferą tamtejszych imprez piłkarskich. Do naszej dyspozycji oddano również tryby Fantasy Team oraz Expert Mode. Ten pierwszy pozwala na skonstruowanie własnej drużyny od podstaw, drugi zaś przeznaczony jest dla zaawansowanych graczy, dla których podstawowa rozgrywka nie jest już wyzwaniem. Całość wyposażona jest w wygodny i sprawny interface, optymalizowany pod kątem sterowania padem.

Wszystkie mecze możemy obejrzeć w czasie rzeczywistym. Tutaj żaden rezultat nie jest kalkulowany z góry, wszystko zależy od naszych reakcji na to, co dzieje się aktualnie na boisku, przy czym każdy manewr taktyczny czy zmiana zawodnika może mieć decydujący wpływ na ostateczny wynik całego spotkania - zupełnie jak w rzeczywistości. Same mecze możemy obejrzeć albo w wersji pełnej 3D, coś a la normalny przekaz telewizyjny, albo w znacznie szybszym trybie Quickmatch, w którym nadal mamy pełną kontrolę nad taktyką i ustawieniem drużyny podczas spotkania. Przygotowany został również system skrótów meczowych, przedstawiających jedynie najważniejsze wydarzenia. Przez cały czas towarzyszą nam komentator Barry Davies oraz Gary Lineker i Alan Hansen, którzy występują w roli piłkarskich ekspertów.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 5,9 / 10 na podstawie 33 głosów czytelników.

LMA Manager 2004 cena w dniu premiery: 199,90 PLN

Klasyfikacja PEGI LMA Manager 2004

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

LMA Professional Manager 2005 Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci
PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 64MB (GeForce 3 lub lepsza)
  • 3 GB HDD
PS2
PC