Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS2
Okładka Let's Make A Soccer Team! (PS2)
OkładkaLet's Make A Soccer Team! (PS2)

Let's Make A Soccer Team! PS2

Let’s Make A Soccer Team! to eksportowa wersja gry bardzo popularnej w Japonii. Jest to tytuł z gatunku menedżerów piłkarskich. Naszym zadaniem jest stworzenie zespołu futbolowego, a następnie wystawienie go w rozgrywkach, przeciw prawdziwym drużynom i piłkarzom.

Sportowe | manager | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Let's Make A Soccer Team! Premiera PS2

25sierpnia2006

producent: SEGA wydawca: SEGA Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Let's Make A Soccer Team!

Pro Evolution Soccer 4

Pro Evolution Soccer Management

NFL Head Coach

Let’s Make A Soccer Team! to eksportowa wersja gry bardzo popularnej w Japonii. Jest to tytuł z gatunku menedżerów piłkarskich. Naszym zadaniem jest stworzenie zespołu futbolowego, a następnie wystawienie go w rozgrywkach, przeciw prawdziwym drużynom i piłkarzom.

Nasza przygoda menedżerska zaczyna się w momencie objęcia zespołu, z niższej ligi, w jednym z europejskich krajów – Anglii, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Francji lub Holandii. Drużynę przejmujemy w kulminacyjnym momencie sezonu – do końca pozostały trzy kolejki, sytuacja w czubie tabeli jest wyrównana i musimy wywalczyć awans do wyższej klasy rozgrywkowej. A rywale nie zamierzają ułatwiać nam zadania.

Jako menedżer klubu jesteśmy odpowiedzialni za całokształt działań, zarówno tych sportowych jak i pozaboiskowych. W przypadku sukcesów przyjmujemy gratulacje, ale w razie niepowodzeń to na naszą głowę sypią się gromy krytyki. Dlatego też musimy solidnie się przyłożyć do pracy.

Na początku zatrudniamy sekretarkę, która panuje nad naszym rozkładem zajęć i pozwala nam zająć się mnóstwem spraw, w rodzaju projektowania logo klubu, zaopatrzenia piłkarzy w sprzęt, podpisywania umów sponsorskich, rozbudowy stadionu, tworzenia zaplecza treningowego itp.

Oczywiście nie należy zapominać o tym, co w pracy menedżera piłkarskiego najważniejsze: ustalaniu składu, sprzedawaniu i kupowaniu piłkarzy, tworzeniu planów treningowych, wyszukiwaniu przyszłych gwiazd, opracowywaniu taktyk, jednym słowem – dążeniu na piłkarskie szczyty. Początkowe sukcesy pozwalają na zarobienie pieniędzy i wzmocnienie składu. Jeśli zrobimy to umiejętnie następne osiągnięcia same przyjdą.

Gra opiera się na silniku 3D co pozwala nam oglądać treningi i występy naszych pupili w przestrzennym środowisku. Szczególnie przydaje się to kiedy obserwujemy realizację założonej przez nas taktyki.

Całkowita kontrola nad piłkarskim klubem, osiąganie sukcesów, emocje związane z rywalizacją i prowadzeniem największych gwiazd piłki nożnej do wygranych, to coś, obok czego żaden szanujący się fan futbolu nie powinien przejść obojętnie. Gra powinna się spodobać wszystkim maniakom piłki kopanej.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Klasyfikacja PEGI Let's Make A Soccer Team!

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Let's Make A Soccer Team! Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB