Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS2
Okładka Winning Eleven Tactics (PS2)

Pro Evolution Soccer Management PS2

Winning Eleven Tactics | PES Management

Pro Evolution Soccer Management to wirtualny manager futbolowy, powstały na fali popularności piłkarskich symulacji ze stajni korporacji Konami.

Sportowe | manager | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 2
Okładka Winning Eleven Tactics (PS2)

producent: Konami

wydawca: Konami

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS2:

24marca2006

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pro Evolution Soccer Management to wirtualny manager futbolowy, powstały na fali popularności piłkarskich symulacji ze stajni korporacji Konami. Postarano się, aby zapewnić pełną współpracę z Pro Evolution Soccer 5, dzięki czemu bezproblemowo wymienia się dane (zawodnicy, ustawienia drużyn etc.) pomiędzy obiema programami.

Możemy przejąć całkowitą kontrolę nad jednym z zespołów, należących do sześciu czołowych europejskich lig (m.in. angielska), celem poprowadzenia klubu do zwycięstwa w rozgrywkach krajowych i kontynentalnych. Zajmujemy się przede wszystkim selekcją podstawowej jedenastki w ramach szerokiej kadry sportowców, organizujemy transfery, konfigurujemy system taktyczny, ustalamy wygląd listy płac, nadzorujemy treningi, spotykamy się z rozmaitymi decydentami itd. Dostępnych opcji jest na tyle dużo, iż nierzadko trzeba zatrudnić asystenta, zawsze gotowego pomóc nam w podbramkowych sytuacjach.

Wraz z osiąganymi sukcesami zyskujemy kolejne punkty prestiżu, dzięki którym stajemy się cenionymi osobistościami w futbolowym świecie. Zabawę ułatwia przejrzysty interfejs użytkownika zaprojektowany w taki sposób, aby jak najlepiej obsługiwało się go konsolowym kontrolerem. Warto zauważyć, że w Pro Evolution Soccer Management nie oglądamy jedynie mnóstwa tabel i innych statycznych elementów menu, lecz również w trakcie każdego meczu widzimy jego dynamiczne trójwymiarowe przedstawienie o bardzo wysokiej jakości wykonania.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 7 / 10 na podstawie 115 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 0 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Gry podobne do Pro Evolution Soccer Management

Klasyfikacja PEGI Pro Evolution Soccer Management

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Pro Evolution Soccer Management

Sony PlayStation 2

Sony PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci
Pro Evolution Soccer Management - recenzja gry
Pro Evolution Soccer Management - recenzja gry

Recenzja 28 kwietnia 2006, 12:18

Podczas trwania sezonu w zasadzie przyjdzie nam pobawić się tylko w kupno/sprzedaż nowych piłkarzy oraz ustawianie taktyk. Transfery zawodników to niestety nic ciekawego. Oprócz kasy i roli, jaką będzie odgrywać upatrzony przez nas delikwent, nie możemy mu zaproponować nic więcej. Teoretycznie wystarczy, ale miło by było zobaczyć opcję dodania domu, samochodu czy żony sąsiada do kontraktu. Duże możliwości mamy za to podczas ustalania strategii na mecz. Gra agresywna lub defensywna, środkiem lub skrzydłami, przy udziale obrońców lub bez i wiele, wiele innych. Możemy także ustawiać taktykę grupową lub indywidualne zachowanie graczy. Naprawdę jest tego dużo. Co najważniejsze widać, że przekłada się to na grę i żeby wygrać, będziemy musieli sporo się napracować.