Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneiOS
Okładka League of Legends: Turret Defense (iOS)

League of Legends: Turret Defense iOS

League of Legends: Turret Defense to opracowana z myślą o mobilnym systemie iOS strategia typu tower defense. Zadaniem gracza jest konstruowanie automatycznych struktur obronnych w taki sposób, aby nie dopuścić wrogów do dotarcia do jego bazy.

Strategiczne | fantasy | zagraj za darmo | tower defense

Gra przestała działać 1 maja 2010

Apple iOS
Okładka League of Legends: Turret Defense (iOS)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji iOS:

23grudnia2009

App Store

23grudnia2009

premiera światowa

Gra League of Legends: Turret Defense przestała działać

1maja2010

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Aktualizacja: W 2010 roku gra została usunięta z usługi App Store przez wydawcę.

League of Legends: Turret Defense to wydana na platformę iOS mobilna strategia należąca do kategorii określanej mianem tower defense. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami, a opracowało ją studio Orange Labs.

Mechanika

Gra jest produkcją poboczną w stosunku do popularnego MOBA League of Legends. Jej akcja toczy się w tym samym pełnym magii uniwersum Runeterra, ale już mechanizmy zabawy są odmienne. Wydane na iOS League of Legends: Turret Defense pozostaje bowiem wierne fundamentalnym zasadom gatunku tower defense. Celem jest obrona bazy przed jednostkami przeciwnika. Gracz dokonuje tego, stawiając na ich drodze różnorodne wieżyczki strażnicze. Za każdego zabitego nieprzyjaciela otrzymujemy pieniądze, które wydajemy potem na budowę kolejnych wieżyczek i ulepszanie już postawionych.

League of Legends: Turret Defense w jednym elemencie mocno różni się od najbardziej klasycznych gier tower defense. Mapy nie są bowiem pokryte ścieżkami, po których grzecznie kroczą nieprzyjaciele. W grze plansze mają postać dużych otwartych pól i dlatego zabawa obraca się wokół wykorzystywania struktur obronnych jako swoistego budulca, za pomocą którego konstruujemy skomplikowane labirynty, mające maksymalnie spowolnić ruch wrogów. Dzięki temu wieżyczki otrzymują więcej czasu na powstrzymanie przeciwników, zanim zdążą oni dojść do naszej bazy.

Kwestie techniczne

Gra oferuje w pełni dwuwymiarową oprawę graficzną, ale wykonano ją w stylu, który wzorowany jest na trójwymiarowym League of Legends, dzięki czemu fani marki mogą się od razu poczuć jak w domu. Dodatkową atrakcją dla nich jest fakt, że wśród atakujących naszą bazę wrogów co pewien czas trafiają się bohaterowie tego MOBA.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do League of Legends: Turret Defense

Wymagania wiekowe League of Legends: Turret Defense

12+

League of Legends: Turret Defense – utracona na zawsze mobilna odsłona najpopularniejszej MOB-y
League of Legends: Turret Defense – utracona na zawsze mobilna odsłona najpopularniejszej MOB-y

wiadomość8 sierpnia 2016

Wspominamy League of Legends: Turret Defense, czyli mobilną strategię będącą produkcją poboczną w stosunku do pecetowego przeboju, która zniknęła wiele lat temu z App Store, by już nigdy nie powrócić do dystrybucji.