Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiXBOX
Okładka Kung Fu Chaos (XBOX)

Kung Fu Chaos XBOX

Jeśli marzyliście, by zostać gwiazdą kung fu lat siedemdziesiątych XX wieku to właśnie macie ku temu okazję, a to za sprawą Kung Fu Chaos. Wcielacie się w jedną z dziewięciu sław tej wschodniej sztuki walki (m.in. Mr.

Akcji | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox
Okładka Kung Fu Chaos (XBOX)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji XBOX:

24lutego2003

Jeśli marzyliście, by zostać gwiazdą kung fulat siedemdziesiątych XX wieku to właśnie macie ku temu okazję, a to za sprawą Kung Fu Chaos. Wcielacie się w jedną z dziewięciu sław tej wschodniej sztuki walki (m.in. Mr. Ting, Master Sho-You czy Pam Grier) i prowadzicie ją drogą do chwały.

Zdaniem twórców Kung Fu Chaos to multiplayerowa gra walki w sam raz na imprezę. Walczyć może do czterech graczy jednocześnie. W najważniejszym trybie gry, Ninja Challenge, wybieramy swojego wojownika i wykonujemy 27 trudnych zadań (począwszy od zwykłych pojedynków, a na serii mini-gier kończąc). Zaliczenie trybu dla jednego gracza powinno zająć naprawdę sporo czasu.

Nasi herosi dysponują mocnym i słabym atakiem, rzutem, blokiem, skokiem oraz zachowaniem zwanym tauntem. I to właśnie ono jest kluczem do sukcesu. Wykonanie każdego taunta utrudnia walkę przeciwnikowi, a nam dodaje jedną gwiazdkę. Trzy gwiazdki umożliwiają wykonanie super ciosu, który prawie zawsze zakończy walkę. W trybie wszyscy na wszystkich potyczkę wygrywa ten z graczy, który nie stracił wszystkich dostępnych żyć oraz posiada najwięcej zabójstw na swoim koncie. Jest także turniej, gdzie zwycięzcą zostanie zawodnik najlepiej radzący sobie w mini-grach. Pola bitew są interaktywne i potrafią pomieszać szyki. Trzeba więc uważać, by np. na tonącym Titanicu nie wpaść do wody lub nie uderzyć w przesuwające się przedmioty, takie jak fortepian. Przygrywająca w tle muzyka to gratka przede wszystkim dla fanów szalonych lat siedemdziesiątych.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1 DVD

Wymagania wiekowe Kung Fu Chaos

12+