Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Kręgle

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce kręgle ułożone według popularności.

kręgle
PC
PC Windows1
WWW
PlayStation
Sony PlayStation 5
Sony PlayStation 41 Sony PlayStation 32 Sony PlayStation 23
Sony PlayStation 1
PlayStation Portable1
PlayStation Vita
Xbox
Microsoft Xbox Series X
Microsoft XBOX ONE
Microsoft Xbox 360
Microsoft Xbox2
Mobile
Android
Apple iOS
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch
Nintendo Wii4 Nintendo DS1 Nintendo Wii U1
Nintendo 3DS
Game Boy Advance
Nintendo GameCube
WIĘCEJ
MNIEJ
Akcji
Zręcznościowe1
Bijatyki
RPG
Strategiczne
Przygodowe
Sportowe9
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
Crazy Strike Bowling EX
Crazy Strike Bowling EX

Zręcznościowe 25 maja 2016

Zwariowana gra zręcznościowa, będącą wariacją na temat kręgli. Tytuł jest ulepszoną wersją Crazy Bowling Strike z 2012 roku od studia Corecell Technology, wykorzystującą kontroler PlayStation Move z konsoli PlayStation 4. Crazy Bowling Strike EX oferuje szereg ciekawych lokacji, takich jak młyn wodny, lodowy tunel, kopalnia kryształów czy zaśnieżona kraina. Zasady rozgrywki podobne są do tych z kręgli, ale są dodatkowo urozmaicone obecnością rozmaitych przeszkód i power-upów wpływających na zachowanie kuli. Ponadto Crazy Bowling Strike EX zawiera kilka zróżnicowanych trybów rozgrywki dla maksymalnie czterech osób. Do wyboru mamy kilka odmiennych postaci, a każda z nich dysponuje odmiennymi statystykami oraz unikalną zdolnością specjalną. Wraz z postępami w grze stopniowo odblokowujemy kolejne elementy ubioru, pozwalające na personalizację naszego awatara, a także nowe rodzaje kul o odmiennych parametrach. Oprawa graficzna utrzymana w stylistyce anime jest napędzana przez silnik Unreal 4.

PS4

Wii Sports
Wii Sports

Sportowe 19 listopada 2006

Wii Sports, jak sama nazwa wskazuje, jest pakietem gier sportowych, stworzonych specjalnie z myślą o konsoli Wii. Wydana przez Nintendo pozycja ma za zadanie przyciągnąć zarówno typowych graczy, jak i osoby, które nigdy nie miały z tą formą rozrywki nic wspólnego.

Wii

Wii Sports Club
Wii Sports Club

Sportowe 30 października 2013

Seria pięciu dyscyplin sportowych, pochodzących z wydanej w 2006 r. popularnej gry Wii Sports. Przygotowane w rozdzielczości HD, specjalnie dla posiadaczy nowej generacji konsoli Nintendo gry, pozwalają spróbować swoich sił w kręglach, tenisie, baseballu, golfie i boksie. Każda z tych dyscyplin w nieco inny sposób wykorzystuje unikalne możliwości żyroskopowego kontrolera WiiU.

WiiU

High Velocity Bowling
High Velocity Bowling

Sportowe 1 października 2007

Ciekawa symulacja gry w kręgle, w której szczególny nacisk położono na wykorzystanie czujników ruchu, znajdujących się w padzie Sixaxis. Do wyboru 10 różnych postaci oraz tyle samo kręgielni.

PS3

Black Market Bowling
Black Market Bowling

Sportowe 10 czerwca 2005

Championship Bowling to tytuł z gatunku sportowych. Tym razem rzecz dotyczy rozgrywek, nieczęsto spotykanych na konsolach, czyli gry w kręgle. Do wyboru mamy tuzin zróżnicowanych postaci, z których każda posiada własną osobowość (pełen zestaw charakterów – od mrocznych i tajemniczych aż po zalotne i wesołe).

PS2XBOX

Brunswick Pro Bowling
Brunswick Pro Bowling

Sportowe 22 sierpnia 2007

Zaawansowana symulacja gry w kręgle, oparta na produkcji wydanej kilka lat temu na starszych konsolach. Tytuł korzysta z licencji firmy Brunswick, która produkuje sprzęt i gadżety sportowe. Twórcy starali się podejść do tematu kręgli w realistyczny sposób. W grze znajduje się pięć trybów zabawy i sześć różnych lokacji.

PS3PS2PSPWii

AMF Xtreme Bowling
AMF Xtreme Bowling

Sportowe 13 czerwca 2006

AMF Xtreme Bowling jest kolejną częścią serii, traktującej o grze w kręgle w wydaniu elektroniczno-rozrywkowym. Dzięki niniejszemu produktowi możemy dokładnie zapoznać się z tą popularną dyscypliną sportu i doskonalić swoje umiejętności, aby być takim mistrzem jak chociażby główny bohater filmu pt. Big Lebowski.

PS2XBOX

AMF Bowling Pinbusters!
AMF Bowling Pinbusters!

Sportowe 20 listopada 2007

Gra o tematyce kręglarskiej, proponująca żartobliwe spojrzenie na tę dyscyplinę. Do dyspozycji gracza oddano cztery tryby singleplayer, choć nie zapomniano też o miłośnikach multiplayerowych zmagań.

WiiNDS

AMF Bowling World Lanes
AMF Bowling World Lanes

Sportowe 18 listopada 2008

AMF Bowling World Lanes to druga część gry AMF Bowling Pinbusters!. Tak jak i poprzednio, i tym razem uczestniczymy rozgrywkach w kręgle, zapraszając do zabawy przyjaciół bądź też mierząc się z przeciwnikami przygotowanymi przez twórców gry.

Wii

Bowling
Bowling

Sportowe 2 września 2002

Bowling to propozycja firmy TopWare Interactive skierowana do miłośników kręgli. Gracze mają okazję zmierzyć się z żywymi przeciwnikami lub kręglarzami kierowanymi przez komputerową sztuczną inteligencję. Rozgrywka bazuje na oficjalnych zasadach tej dyscypliny sportowej, łącząc elementy symulacyjne i zręcznościowe.

PC