Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS3PSPPS2Wii
Okładka Brunswick Pro Bowling (PS3)

Brunswick Pro Bowling

Zaawansowana symulacja gry w kręgle, oparta na produkcji wydanej kilka lat temu na starszych konsolach. Tytuł korzysta z licencji firmy Brunswick, która produkuje sprzęt i gadżety sportowe. Twórcy starali się podejść do tematu kręgli w realistyczny sposób.

Sportowe | kręgle | PlayStation Move

Okładka Brunswick Pro Bowling (PS3)

data premiery gry:

22sie2007

PS2 Wii PSP

20wrz2010

PS3
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Brunswick Pro Bowling to ulepszona wersja na konsolę PlayStation 3 znanej z PlayStation 2, PlayStation Portabe i Wii symulacji gry w kręgle. Tytuł powstał na licencji firmy Brunswick, zajmującej się produkcją sprzętu i gadżetów związanych z kręglami. BPB podchodzi do tej dyscypliny dużo poważniej niż większość gier zręcznościowych tego typu, kierując się raczej w stronę symulacji i oferując m.in. złożony model fizyki.

Gracz ma okazję stworzyć od podstaw swojego zawodnika i poprowadzić go przez pięć różnych rodzajów rozgrywki: Exhibition, Online, League, Tournament i Spares Challenge. Każde zawody mogą mieć miejsce w 6 zróżnicowanych i dokładnie odwzorowanych środowiskach. Wraz z biciem kolejnych rekordów i odblokowywaniem ukrytych trofeów mamy możliwość ciągłej modyfikacjii swojej postaci, poprzez dokupywanie za zdobyte punkty oryginalnego sprzętu firmy Brunswick – butów, ubrań, kul do kręgli. Tytuł jest świetną propozycją zarówno dla oddanych fanów kręgli jak i niedzielnych graczy, szukających po prostu sposobu na rozerwanie się z grupą znajomych.

BPB posiada pełne wsparcie dla kontrolera PlayStation Move.

Zobacz pełny opis gry

Nośnik: 1 BD

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Brunswick Pro Bowling

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Brunswick Pro Bowling

Sony PlayStation 2

Sony PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
  • Network Adaptor
PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB
Znamy datę premiery gry Metroid Prime 3 oraz innych tytułów na Nintendo Wii
Znamy datę premiery gry Metroid Prime 3 oraz innych tytułów na Nintendo Wii

wiadomość22 maja 2007

Amerykański oddział koncernu Nintendo ujawnił listę gier dedykowanych konsoli Wii, które w najbliższych miesiącach zadebiutują w Stanach Zjednoczonych. Wśród czternastu wymienionych tytułów, znalazły się dwa najważniejsze: Mario Strikers Charged Football oraz Metroid Prime 3: Corruption.

Crave Entertainment zapowiada Brunswick Pro Bowling

wiadomość14 lutego 2007

Już niedługo firma Crave Entertainment uszczęśliwi tych miłośników bowlingu (a więc kręgli), którzy posiadają PS2, PSP lub Nintendo Wii. Wydawca takich pozycji, jak Hard Rock Casino lub Gun Club zapowiedziała bowiem grę Brunswick Pro Bowling, powstającą przy współpracy z firmą Brunswick – producentem sprzętu.

PS2
Wii
PSP
PS3