Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka KnightShift 2: Curse of Souls (PC)
OkładkaKnightShift 2: Curse of Souls (PC)

Polanie 3 PC

KnightShift 2: Curse of Souls

KnightShift 2: Curse of Souls to produkcja z gatunku cRPG utrzymana w konwencji hack'n'slash, na której oparte zostały m.in. słynne Diablo i Dungeon Siege. Grę przygotował polski zespół programistów ze studia Reality Pump.

RPG | hack'and'slash | polskie | kooperacja | RPG akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Polanie 3 Premiera PC

anulowana

producent: Reality Pump wydawca: TopWare Interactive / Zuxxez Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Polanie 3

Diablo II

Neverwinter Nights

Dungeon Siege

KnightShift 2: Curse of Souls to produkcja z gatunku cRPG utrzymana w konwencji hack'n'slash, na której oparte zostały m.in. słynne Diablo i Dungeon Siege. Grę przygotował polski zespół programistów ze studia Reality Pump. Gracz wciela się w postać przypadkowego bohatera, na którego barki spadnie zadanie uratowania świata pogrążającego się w totalnym chaosie. Tajemnicze i niezwykle potężne zło czyha na każdym kroku...

W grze nie ma jednego odgórnie wyznaczonego bohatera. Gracz może wybierać aż z dziewięciu grywalnych postaci. Każda z nich posiada własny charakter, właściwe sobie cechy oraz osiem specjalnych umiejętności. Jeśli chcemy możemy podróżować samotnie lub wraz z napotkanymi postaciami stworzyć własną drużynę. Zabawę można ukończyć na wiele różnych sposobów. Za każdym razem da się obrać zupełnie odmienne ścieżki naszego postępowania. W KnightShift 2 nie raz musimy wykonać wiele różnorodnych zadań. Poza tymi niezbędnymi do ukończenia gry, autorzy przygotowali całkiem sporą liczbę questów dodatkowych. Warto zaznaczyć, iż sami decydujemy o tym jak zachowamy się w danej sytuacji i jak rozwiążemy określony problem.

Na naszej drodze do upragnionej lub zupełnie przypadkowej chwały napotykamy na różnorodnych przeciwników. Twórcy gry przygotowali ponad 30 typów oponentów. Dodatkowo każdy z nich występuje w około 20 rożnych odmianach. Pośród nich znajdują się śmiercionośne kreatury oraz bestie i demony z piekła rodem. Na potrzeby gry opracowano specjalny system balansu, dzięki któremu siła oraz zdolności przeciwników ewoluują w zależności od tego jak sprawnie gracz radzi sobie z napotkanymi przeciwnościami. Dla równowagi naszego herosa możemy wyposażyć w zestaw broni, zbroi i innych użytecznych rzeczy spośród arsenału liczącego około 4000 przedmiotów.

KnightShift 2: Curse of Souls posiadaja w pełni trójwymiarowy i interaktywny świat gry. Bez względu na nasze poczynania w jego wnętrzu toczy się wirtualne życie. Każda postać niegrywalna ma tutaj do wykonania swoje własne zadania. W grze zachodzi także zmiana pór dnia - zależności od niej zarówno NPC-ty jak i potwory modyfikują swoje zachowania. Gra posiada także możliwość zabawy wieloosobowej dla maksymalnie ośmiu graczy jednocześnie w różnych trybach.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Oczekiwania czytelników: 8.2 / 10 na podstawie 271 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Polanie 3: 12+

Polanie 3 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.5 GHz (lub kompatybilny)
  • 512 MB RAM
  • 64MB karta graficzna zgodna z DirectX 9.0