Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Kingpin: Life of Crime (PC)
OkładkaKingpin: Life of Crime (PC)

Kingpin: Life of Crime PC

Przeznaczona wyłącznie dla dorosłych brutalna gra FPS. Wcielamy się w zdradzonego bandziora, który postanawia się zemścić na swoich dawnych kompanach. Akcja została osadzona w fikcyjnym mieście Wind City, które łączy klimat czasów prohibicji z elementami futurystycznymi.

Akcji | FPP | gangsterskie | FPS | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Kingpin: Life of Crime Premiera PC

29czerwca1999

pudełko PL

29czerwca1999

Gry podobne do Kingpin: Life of Crime

Project IGI

Soldier of Fortune 2: Double Helix

Quake II

"Porzucony w ciemnym i brudnym zaułku, obolały od wielu ciosów byłych "towarzyszy, którzy wciągnęli go w pułapkę, z wieloma jeszcze krwawiącymi ranami postanawia się zemścić..." – w tym jednym zdaniu można ująć całą fabułę, jaką zaproponowali nam programiści z mało znanej firmy Xatrix. Dzięki zastosowaniu "podrasowanego" engine Quake 2 stworzyli BARDZO ponury świat, w którym główny bohater ma do pokonania 24 poziomy podzielone na 7 epizodów. Tradycyjnie na końcu każdego z nich czeka na nas "twardszy gość". Akcja została osadzona w fikcyjnym mieście Wind City, które stanowi połączenie brudnych zaułków amerykańskich miast lat 30-tych z futurystycznymi elementami np. implanty i rodzaje uzbrojenia.

Kingpin ma kilka cech charakterystycznych. To co go może wyróżniać z grona innych gier to m.in. wspomniana "nastrojowa" grafika, rozmowy z innymi postaciami i włączanie niektórych do własnej grupy, prowadzenie walki z wnętrza pojazdów, możliwość gry w sieci LAN i Internecie (do 62 graczy). Zasadniczym jej minusem jest ... zło i nienawiść, które emanują na każdym kroku. Osoby znające język angielski zostaną przygniecione nadmiarem wulgaryzmów, które może na początku są ciekawostką, jednak po dłuższym graniu stają się uciążliwe.

Należy podkreślić, że ta gra jest przeznaczona TYLKO I WYŁĄCZNIE dla osób dorosłych. Szkoda tylko, że większość ze sklepów wykorzystuje ten fakt tylko w celu... zwiększenia sprzedaży tej gry.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1-62  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 7,6 / 10 na podstawie 596 głosów czytelników.

Kingpin: Life of Crime cena w dniu premiery: 159 PLN

Wymagania wiekowe Kingpin: Life of Crime: 16+

Kingpin: Life of Crime Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 300MHz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D
  • CD-ROMx4