Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Kinectimals Unleashed (PC)

Kinectimals Unleashed PC

Specjalna wersja gry familijnej z konsoli Xbox 360, przeznaczona dla użytkowników tabletów i komputerów z systemem Windows 8. Gra pozwala przejąć pieczę nad jednym z kilkudziesięciu wirtualnych zwierzaków, z którymi możemy się bawić, śledząc wzrost i rozwój naszego pupila.

Towarzyskie | zagraj za darmo

PC Windows
Okładka Kinectimals Unleashed (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

7maja2014

7maja2014

Windows Store

Sympatyczna gra familijna studia Frontier Developments, w której obejmujemy pieczę nad naszym wirtualnym pupilem, bawiąc się z nim i dbając o zaspokojenie jego podstawowych potrzeb. Gra pojawiła się pierwotnie w 2010 roku na konsoli Xbox 360, jako jedna z pierwszych produkcji wykorzystujących sensor ruchu Kinect. Rok później tytuł ukazał się także na urządzeniach mobilnych. Kinectimals Unleashed to specjalna, ulepszona wersja tej aplikacji, przeznaczona również dla użytkowników tabletów i komputerów z Windows 8.

Akcja rozpoczyna się na niewielkiej wysepce Villeria, lecz w trakcie gry zyskujemy dostęp do kolejnych obszarów mapy – od miejskich ulic i parków, do kolorowych tropikalnych scenerii. Zabawę zaczynamy od wyboru naszego wymarzonego pupila, którym pragniemy się zaopiekować. Do naszej dyspozycji oddano całkiem spory wachlarz kilkudziesięciu wirtualnych zwierzaków, w tym różne rasy psów, tygrysów czy niedźwiadków. Oczywiście nie wszystkie gatunki da się wybrać od razu, a dostęp do nich uzyskujemy w miarę postępów w grze. Po nadaniu naszemu pupilowi imienia, możemy już przystąpić do beztroskiej zabawy z wykorzystaniem rozmaitych akcesoriów, takich jak piłki, skakanki czy dyski frisbee. Aby zwierzak szybciej się rozwijał, możemy też wziąć udział w szeregu konkursów sprawnościowych, takich jak łapanie rzucanych piłek lub biegi z przeszkodami. W ferworze zabawy nie możemy jednak zapomnieć o regularnym zaspokajaniu podstawowych potrzeb życiowych zwierzaka. Nasi podopieczni wymagają snu, karmienia, pojenia oraz mycia. Ucieszy ich też zapewne głaskanie oraz pieszczotliwe drapanie za uchem.

Oprawa graficzna Kinectimals Unleashed nie różni się w znacznym stopniu od konsolowej wersji gry. Wersja Windows 8 nie oferuje rzecz jasna obsługi za pomocą sensora Kinect, zaś sterowanie zostało zaprojektowane od nowa pod kątem myszy oraz ekranów dotykowych. Istotną zmianą jest też rezygnacja z formy komercyjnej gry, na rzecz popularnej opcji free-to-play, wspartej systemem mikropłatności. Za realną walutę możemy w specjalnym sklepie nabywać nowe gatunki zwierzaków oraz przeznaczone dla nich ozdoby, nowe scenerie i rozmaite akcesoria służące do zabawy. Gra została zintegrowana z usługą Xbox Live, co zaowocowało systemem osiągnięć oraz możliwością zaproszenia do wspólnej zabawy znajomych.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Nośnik: dystrybucja cyfrowa

Gry podobne do Kinectimals Unleashed

Wymagania wiekowe Kinectimals Unleashed

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Kinectimals Unleashed

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: 310 MB HDD, Windows 8