Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweWii
Okładka Kidz Sports International Soccer (Wii)

Kidz Sports International Football Wii

Kidz Sports International Soccer

Gra w dość luźny sposób nawiązująca do piłki nożnej. Na uwagę zasługuje pełne wykorzystanie możliwości oferowanych przez innowacyjny kontroler konsoli Wii.

Sportowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Wii
Okładka Kidz Sports International Soccer (Wii)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Wii:

31stycznia2008

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Kidz Sports International Football jest grą traktującą o piłce nożnej. Należy jednak nadmienić, iż sprawy związane z ogólnymi zasadami rządzącymi tym sportem potraktowane zostały z przymrużeniem oka. Opisywany produkt jest jednym z tytułów wchodzących w skład serii Kidz Sports. Ten sam cykl reprezentowany jest też między innymi przez koszykówkę oraz hokej na lodzie.

Do naszej dyspozycji oddane zostały dwa podstawowe tryby zabawy, a mianowicie Knockout Cup, w którym staramy się zapobiec wyeliminowaniu sterowanej drużyny z dalszych rozgrywek, oraz Exhibition Mode. Kidz Sports International Football ma także do zaoferowania pełnoprawny multiplayer, dzięki któremu możemy zmierzyć się z drugim graczem.

Omawiana wersja gry, przeznaczona na konsolę Wii, z dość oczywistych względów wyróżnia się przede wszystkim innowacyjnym sterowaniem. Całość jest w pełni kompatybilna z Wii-pilotem oraz Nunchukiem. Odpowiednio manipulując kontrolerem nie tylko poruszamy zawodników, ale także zmuszamy ich do wykonywania ściśle określonych zagrań.

W grze zachowano także znany z innych tytułów z tego cyklu pasek współczynnika stylu. Jest on sukcesywnie napełniany. Dzieje się to w miarę wykonywania kolejnych efektownych akcji. Całkowite zapełnienie paska stylu pozwala na wykonanie szczególnie skutecznych zagrań, które mogą przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę.

Oprawa wizualna Kidz Sports International Football prezentuje zbliżony poziom wykonania do innych gier z tej serii. Na ekranie widzimy więc postaci z przerośniętymi głowami, a szczególnie efektownym zagraniom towarzyszom dodatkowe animacje. Akcję obserwujemy z boku.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-2  

Gry podobne do Kidz Sports International Football

Klasyfikacja PEGI Kidz Sports International Football

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.