Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePCANDiOS
Okładka KIDS (PC)

KIDS

Nietypowa minigra przypominająca nieco interaktywną animację, której tematem jest psychologia tłumu. Za stworzenie KIDS odpowiadają znani z projektu PLUG & PLAY Michael Fray i Mario von Rickenbach, zaś wydaniem zajęła się firma Double Fine Productions.

Logiczne | 2D | indie | eksperymentalne/artystyczne

Okładka KIDS (PC)

data premiery gry:

28maj2019

PC AND iOS

KIDS to nietypowa, logiczna minigra, która podejmuje temat psychologii tłumu. Za jej stworzenie odpowiadają Michael Fray (rysunki) oraz Mario von Rickenbach (kodowanie), znani wcześniej ze współpracy przy innym niecodziennym projekcie - PLUG & PLAY. W produkcji i procesie wydawniczym tytułu uczestniczyła także firma Double Fine Productions. Gra wchodzi w skład trzyczęściowego projektu obejmującego także film animowany i instalację artystyczną.

Mechanika

KIDS jest określana mianem „interaktywnej animacji”. Mechanika jest ograniczona i skupia się jedynie na poruszaniu bohaterem w konkretnym kierunku – z tłumem lub naprzeciw niemu. Zabawa trwa, dopóki wszystkie postaci niekierowane przez gracza nie opuszczą kadru. Ukończenie tytułu zamyka się w granicach 15-20 minut.

Kwestie techniczne

KIDS oferuje bardzo prostą, minimalistyczną grafikę. Wszystko utrzymane jest w czerni i bieli, a przedstawione postacie pozbawione są szczegółów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Cena gry w dniu premiery: 9,99 PLN

Wymagania wiekowe KIDS

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe KIDS

PC Windows

PC Windows

Minimalne: Intel Core i5, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce 8800 lub lepsza, 1 GB HDD, Windows 10 64-bit

PC
AND
iOS