Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiANDiOS
Okładka Just Cause Mobile (AND)
OkładkaJust Cause Mobile (AND)

Just Cause Mobile

Spin-off popularnej serii Just Cause, skierowany na urządzenia mobilne. W skórze samodzielnie stworzonego bohatera stawiamy czoła organizacji Darkwater w kampanii i misjach kooperacyjnych, bądź walczymy z innymi graczami w trybie multiplayer.

Akcji | zagraj za darmo | widok izometryczny | sieciowe | kooperacja | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Just Cause Mobile Premiera

2023

AND iOS

Just Cause Mobile to mobilny spin-off popularnej serii Just Cause autorstwa studia Avalanche Studios. Produkcja pozwala wcielić się w samodzielnie stworzonego bohatera i stanąć do walki ze złowrogą organizacją Darkwater. Gra jest dostępna całkowicie za darmo, lecz zawiera mikrotransakcje.

Mechanika

Just Cause Mobile, tak jak pozostałe gry w serii, jest strzelanką. W odróżnieniu od poprzednich części, akcję obserwujemy w widoku izometrycznym. Tytuł nie zawiera też otwartego świata, w zamian oferując kampanię złożoną z liniowych misji. Rozgrywka przypomina inne izometryczne strzelanki mobilne, takie jak Xenowerk. Lewa strona ekranu odpowiada za ruch, natomiast prawa za strzelanie i używanie przedmiotów, np. granatów. Zgodnie z duchem serii, mapy wypełnione są zniszczalnymi i wybuchającymi obiektami, co pozwala siać chaos i zamęt we wrogich bazach. Możliwość korzystania z kotwiczek, spadochronów i strojów do szybowania znacznie urozmaica rozgrywkę. Gracz może też zasiąść za sterami czołgu lub helikoptera, by zdobyć jeszcze większą przewagę nad przeciwnikami. Za wykonywanie misji zdobywamy coraz to lepszy ekwipunek, dzięki któremu nasz bohater rośnie w siłę.

Tryby gry

Produkcja oferuje cztery tryby gry. Kampania składa się z trzydziestu misji fabularnych, podczas których walczymy z siłami Darkwater. Misje kooperacyjne dla maksymalnie czterech graczy mają zwiększony poziom trudności, lecz oferują atrakcyjniejsze nagrody. W trybie wyzwań musimy jak najszybciej wykonywać przydzielone zadania. Ostatnim dostępnym trybem jest multiplayer, pozwalający trzem drużynom po dziesięciu graczy rywalizować między sobą na obszernych mapach.

Kwestie techniczne

Gra prezentuje wysoki poziom oprawy graficznej dzięki wykorzystaniu silnika Unreal Engine 4. Szczególne dobrze prezentują się eksplozje, których, jak przystało na serię Just Cause, nie brakuje.

Ostatnia modyfikacja 4 stycznia 2021

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-30  

Wymagania wiekowe Just Cause Mobile: 16+

Just Cause Mobile Wymagania sprzętowe

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
AND
iOS