Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Jurassic World: Aftermath - Part 2 (PC)
OkładkaJurassic World: Aftermath - Part 2 (PC)

Jurassic World: Aftermath - Part 2 PC

Kontynuacja przygodowej gry akcji pod tytułem Jurassic World: Aftermath, wydanej w grudniu 2020 roku. W Jurassic World: Aftermath - Part 2 po raz kolejny trafiamy do ośrodka badawczego na wyspie Isla Nublar, gdzie musimy walczyć o życie, starając się zdobyć poufne informacje.

Akcji | FPP | skradanki | dinozaury | horror | filmy | Oculus Rift | przygodowe gry akcji | rzeczywistość wirtualna

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Jurassic World: Aftermath - Part 2 Premiera PC

30września2021

producent: Coatsink Software wydawca: Oculus Studios Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Jurassic World: Aftermath - Part 2

Dishonored

Obcy: Izolacja

Amnesia: Rebirth

Jurassic World: Aftermath - Part 2 jest kontynuacją wydanej w grudniu 2020 roku przygodowej gry akcji, opartej na licencji Parku Jurajskiego. Podobnie jak część pierwsza, tytuł został opracowany z myślą o zestawach rzeczywistości wirtualnej. Projekt stworzyło studio Coatsink Software, natomiast jego wydaniem zajęła się firma Oculus Studios.

Fabuła

W Jurassic World: Aftermath - Part 2 powracamy na opanowaną przez dinozaury wyspę Isla Nublar. Uwięziony w zniszczonym ośrodku badawczym bohater musi spróbować odzyskać poufne informacje. Sprawy komplikuje fakt, że po piętach depczą mu śmiertelnie niebezpieczne dinozaury.

Mechanika

Jurassic World: Aftermath - Part 2 nie wprowadza rewolucyjnych zmian w mechanice. W dalszym ciągu akcję obserwujemy tu z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Podczas zabawy przemierzamy ośrodek badawczy na wyspie Isla Nublar i poszukujemy interesujących nas przedmiotów. W realizacji zadania przeszkadzają nam dinozaury, z którymi nie możemy walczyć. Zamiast tego musimy się ukrywać i odwracać ich uwagę.

Kwestie techniczne

Jurassic World: Aftermath - Part 2 korzysta z tej samej technologii, co poprzednia gra spod tego szyldu. Wykonana w technice cel-shading oprawa graficzna tego tytułu prezentuje się przyzwoicie.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 0 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Jurassic World: Aftermath - Part 2: 12+