Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Jetfighter 2015 (PC)
OkładkaJetfighter 2015 (PC)

Jet Storm PC

Jetfighter 2015

Osadzona w niedalekiej przyszłości zręcznościowa gra lotnicza. Bierzemy udział w 15 misjach bojowych rzucających nas na tereny Kuby, Ekwadoru, Kanału Panamskiego czy archipelagu Florida Keys. Do wyboru mamy trzy nowoczesne myśliwce.

Symulacje | samoloty | współczesne konflikty | polskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Jet Storm Premiera PC

30sierpnia2005

pudełko PL

7listopada2005

producent: CI Games / City Interactive wydawca: Take 2 Interactive wydawca PL: CI Games / City Interactive

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Jetfighter 2015 to wojskowy symulator lotniczy zrealizowany w polskim studiu developerskim CITY Interactive. Fabuła przenosi nas w niezbyt odległą przyszłość - jest luty 2015 roku. Po trwających ponad 10 lat wyczerpujących walkach, wojna z terroryzmem została zwycięsko zakończona. Niestety, podobnie jak odrąbany łeb hydry, tak i terroryzm powoli zaczyna się odradzać. Przywódcy terrorystów, którzy przetrwali konfrontację oraz ich poplecznicy, znaleźli schronienie w Ameryce Południowej, gdzie nawiązali współpracę z lokalnymi kartelami narkotykowymi. Teraz, wyposażeni w najnowocześniejsze technologie w dziedzinie wojskowości, posiadając praktycznie nieograniczone zasoby gotówki, przymierzają się do przejęcia kontroli nad strategicznymi rejonami Zatoki Meksykańskiej i Ameryki Południowej oraz zadania bardzo bolesnego ciosu USA. W tym momencie do akcji wkracza gracz, który wcielając się w członka elitarnego oddziału Air Force ma za zadanie pokrzyżowanie planów terrorystów. Przy czym unieszkodliwienie jak największej ilości wrogów podczas misji jest jak najbardziej wskazane.

W grze bierzemy udział w ponad 15 misjach bojowych rzucających nas na tereny Kuby, Ekwadoru, Kanału Panamskiego czy archipelagu Florida Keys. Do wyboru mamy trzy nowoczesne myśliwce bojowe różniące się atrybutami, osiągami oraz uzbrojeniem, z których każda sprawdza się inaczej zarówno podczas walk powietrznych jak i z celami naziemnymi, a także w misjach ratunkowych czy podczas eskortowania innych samolotów. Jetfighter 2015 oferuje dobrej jakości grafikę 3D oraz różnorodne otoczenia. Oprócz kampanii dla jednego gracza przygotowano także możliwość rozegrania trybu deathmatch poprzez LAN lub Internet.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 7,4 / 10 na podstawie 205 głosów czytelników.

Jet Storm cena w dniu premiery: 9,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Jet Storm

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci.