Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Jameson The Pilot (PC)

Jameson The Pilot PC

Kosmiczny symulator autorstwa jednoosobowego studia Rezoner, znanego z gry QbQbQb. Akcja produkcji rozgrywa się w otwartym świecie, umożliwiającym szereg aktywności. Gracze mogą wcielić się w odkrywcę, handlarza, pirata, górnika czy też nawet kierowcę kosmicznego autobusu.

Symulacje | science fiction | symulator kosmiczny | indie

PC Windows
Okładka Jameson The Pilot (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

anulowana

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Jameson The Pilot to kolejna produkcja jednoosobowego polskiego studia Rezoner, które zasłynęło w świecie gier niezależnych logicznym projektem QbQbQb. Tym razem Przemysław Sikorski postanowił zmierzyć się z gatunkiem space-sim. Produkcja oferuje duży, otwarty świat, pozwalający na wykonywanie rozmaitych rzeczy – można się wcielić w odkrywcę, handlarza, pirata, górnika czy też nawet kierowcę kosmicznego autobusu. Deweloper zatroszczył się także o liczne opcje pozwalające dostosowywać swoje pojazdy, którymi przemierzamy niezbadane połacie przestrzeni kosmicznej. Podczas rozgrywki wykonujemy oczywiście rozmaite misje, jednak twórcy przyświecał jeden cel – niczego nie brać na poważnie. W związku z tym Jameson The Pilot charakteryzuje się wszędobylskim humorem nawiązującym do światowej popkultury, a opowiadana historia ma mało wspólnego z ratowaniem świata.

Tytuł został stworzony w popularnym rozpikselowanym stylu. Akcja obserwowana jest natomiast z kamery umieszczonej nad planszą. Całość uzupełniana jest przez 8-bitową ścieżkę dźwiękową.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 8.7 / 10 na podstawie 14 głosów czytelników.

Gry podobne do Jameson The Pilot

Wymagania wiekowe Jameson The Pilot

odpowiednia dla każdego wieku

Jameson The Pilot - zapowiedziano polskiego space-sima

wiadomość3 września 2014

Jednoosobowe polskie studio Rezoner pracuje nad grą Jameson The Pilot. Tytuł będzie zabawnym kosmicznym symulatorem, oferującym ogromny świat i mnóstwo możliwości. Produkcja zostanie wydana przez 11 bit launchpad i ukaże się jesienią w Steam Early Access.