Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePSV
Okładka Indoor Sports World (PSV)
OkładkaIndoor Sports World (PSV)

Indoor Sports World PSV

Indoor Sports World to zestaw czterech barowych gier sportowych, przygotowany specjalnie z myślą o konsoli PS Vita. Gracze mają okazję pobawić się rzutkami, hokejem stołowym czy też bilardem. Tytuł wspiera rozgrywki w lokalnym trybie wieloosobowym.

Zręcznościowe | bilard | na 2 osoby | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Indoor Sports World Premiera PSV

4grudnia2013

producent: Super Icon Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Indoor Sports World

Hustle Kings

Top Darts

Table Ice Hockey

Indoor Sports World to zestaw czterech gier sportowych, w które najczęściej bawi się w barach lub pubach. Za produkcję tytułu odpowiada niezależny brytyjski deweloper Super Icon Ltd. Studio dotychczas zajmowało się grami na platformy mobilne oraz PC. Gra jest jego debiutem na konsoli PS Vita.

Rozpoczynając zabawę możemy wybrać jedną z czterech różnych gier (snooker, bilard, hokej stołowy, rzutki). W przypadku każdej z nich możemy wybrać kilka wariantów zasad. Model sterowania opiera się na wykorzystaniu przedniego ekranu dotykowego Vity, który wspierany jest przyciskami i gałkami analogowymi.

Dla każdej gry twórcy udostępnili także kilka trybów rozgrywki. Praktyka pozwala na trening i zapoznanie się ze sterowaniem bez potrzeby zwracania uwagi na punkty. W trybie Arcade stajemy po koeli naprzeciw 30 komputerowych przeciwników o rosnącym stopniu umiejętności. W Season pniemy się po szczeblach kariery, w kilku sezonach rozgrywek, rywalizując z coraz lepszymi oponentami. Ostatni tryb pozwala nam na ustawienie i rozegranie pojedynczego meczu. W Indoor Sports World nie zabrakło też rozgrywek wieloosobowych, które dostępne są jednak tylko w wariancie lokalnym (gorące krzesło, ad-hoc).

Trójwymiarowa oprawa graficzna nie poraża swoją jakością, ale robi całkiem dobre wrażenie, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że została przygotowana przez bardzo mały zespół deweloperski. Autorzy oddali do naszej dyspozycji aż 8 różnych lokacji, w których odbywają się rozgrywki. Jest to zarówno klasyczny brytyjski pub jak i stacja metra czy różnego rodzaju nowoczesne bary. Każdemu levelowi towarzyszy inna ścieżka muzyczna.

Tryb gry: single player   Tryb multiplayer: sieć lokalna / gorące krzesło   Liczba graczy: 1-2  

Klasyfikacja PEGI Indoor Sports World

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.