Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiPCANDSwitchiOSPSVPS4XONE
Okładka I Am The Hero (PC)
OkładkaI Am The Hero (PC)

I Am The Hero

Dwuwymiarowy beat 'em up, opierający się na klasycznych założeniach gatunku. W grze wcielamy się w tajemniczego bohatera, którego głównym zadaniem jest walka z napotkanymi przeciwnikami.

Bijatyki | 2D | beat 'em up | indie | kooperacja | podzielony/wspólny ekran | Xbox Play Anywhere

Kolekcja gier
Obserwuj grę

I Am The Hero Premiera

anulowana

AND

16sty2017

PC

16lis2017

iOS

22lis2018

XONE

27lis2018

PS4 PSV

30lis2018

Switch

producent: Crazyant wydawca: Crazyant Strona oficjalna

I Am The Hero to jedna z wielu gier stworzonych przez niezależne chińskie studio Crazyant, znane głównie fanom mobilnych produkcji.

Fabuła

Przygotowana przez deweloperów historia nie jest zbyt rozbudowana. Gracze wcielają się w tajemniczego bohatera o jeszcze bardziej tajemniczej przeszłości. Podczas zabawy odkrywane są przed nami kolejne sekrety, ale tak naprawdę fabuła to jedynie pretekst do walki.

Mechanika

I Am The Hero jest przedstawicielem gatunku beat ‘em up, czyli tak zwanych „chodzonych bijatyk”. Rozgrywka ukazana została w dwóch wymiarach. Postacie mogą poruszać się w prawo i lewo, skakać oraz oczywiście okładać przeciwników rozmaitymi ciosami, w tym także atakami specjalnymi. System rozgrywki jest dość prosty, ale wymaga zręczności i łączenia ze sobą poszczególnych ruchów, by tworzyć combosy. Dzięki temu z przeciwników szybciej ubywa energia oraz mają oni mniejsze pole do popisu. Można więc wybić wroga w powietrze, momentalnie do niego doskoczyć, zadać mu w locie kilka ciosów, a następnie posłać na ziemię i spaść na niego, wyprowadzając jeszcze jedno uderzenie.

Tryby gry

W I Am The Hero możemy bawić się w dwóch głównych trybach. Przede wszystkim przygotowano kampanię fabularną, którą ukończymy zarówno w wariancie single player, jak i w ramach co-opa (lokalnego i online). Do tego dochodzi jeszcze Survival Mode, w którym naszym zadaniem jest jak najdłuższe utrzymanie się przy życiu.

Kwestie techniczne

Oprawa graficzna I Am The Hero charakteryzuje się unikalnym stylem, łączącym elementy 2D i 3D. Choć produkcja została wykonana w technice pixel art, to różni się od wielu innych tytułów naśladujących gry sprzed lat. Projekt wygląda całkiem nowocześnie, nawet pomimo rozpikselowanych postaci i lokacji.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

I Am The Hero cena w dniu premiery: 35,99 PLN

Klasyfikacja PEGI I Am The Hero

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.

I Am The Hero Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core 2 Duo 2.0 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki Intel HD lub lepsza
  • 500 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7/8/10
iOS
PC
PS4
AND
PSV
Switch
XONE