Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka HuniePop 2: Double Date (PC)
OkładkaHuniePop 2: Double Date (PC)

HuniePop 2: Double Date PC

Erotyczna gra logiczna z elementami visual novel autorstwa niezależnego studia HuniePot. W HuniePop 2: Double Date wcielamy się w kobieciarza, którego zadaniem jest zaspokojenie potrzeb starożytnego zła, planującego zniszczyć wszechświat.

Logiczne | visual novel | elementy przygodowe | połącz trzy elementy | indie | erotyczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

HuniePop 2: Double Date Premiera PC

8lutego2021

Steam

8lutego2021

producent: HuniePot wydawca: HuniePot

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do HuniePop 2: Double Date

Subverse

Sextris

Mirror

HuniePop 2: Double Date to produkcja logiczno-erotyczna autorstwa niezależnego studia HuniePot. Tytuł jest kontynuacją HuniePop z 2015 roku. W grze wcielamy się w protagonistę poprzedniej części, którego zadaniem jest powstrzymanie dwóch potężnych kosmicznych istot przed zniszczeniem wszechświata.

Fabuła

Akcja gry ma miejsce kilka lat po zakończeniu poprzedniej części. Bezimienny główny bohater, na skutek nauczania miłosnej wróżki Kyu, został odnoszącym miłosne sukcesy casanovą. Pewnej nocy jego była nauczycielka powraca do niego, zlecając mu misję, od której ważą się losy świata. Dwie starożytne istoty, znane jako Nymphojinn, mają za kilka tygodni zbudzić się z głębokiego snu. Zniszczą one wtedy świat, chyba że ktoś zaspokoi ich żądania. Kyu zabiera protagonistę do resortu na wyspie Inna de Poona, gdzie ma zamiar przeszkolić go w sztuce miłosnych trójkątów i przygotować do randki z przebudzonym złem.

Mechanika

Podobnie jak poprzednik, HuniePop 2 jest grą logiczną z drobnymi elementami visual novel. Głównym elementem rozgrywki są randki reprezentowane przez mini-grę w stylu match-3. Gracz ma do dyspozycji planszę z wieloma żetonami o różnych kolorach reprezentujących czynności wykonywane podczas randki. Różne dziewczyny mają różne preferencje – niektórym bardziej imponują zielone żetony Flirtu, inne preferują pomarańczowe żetony Romansu. W zależności od dopasowania gracz otrzymuje inne ilości punktów. By randka skończyła się sukcesem, należy zdobyć wyznaczoną ilość punktów w określonej liczbie ruchów.

Nowością w HuniePop 2 są podwójne randki. Każda randka dostępna w produkcji zmusza gracza do zajmowania się dwoma dziewczynami naraz. Każda z dwunastu dostępnych kobiet ma pasek wytrzymałości, który spada za każdym razem kiedy wykonujemy ruch. Jeśli wytrzymałość obu z nich spadnie do zera, randka skończy się fiaskiem. Postaciom możemy wręczać prezenty, które ułatwiają rozgrywkę i dostarczają bonusy. Podczas randek musimy także uważać na tzw. Baggage, czyli utrudnienia unikalne dla każdej dziewczyny. Zaliczając randki gracz jest nagradzany erotycznymi ilustracjami.

Tryby gry

HuniePop 2 zawiera wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza.

Kwestie techniczne

Oprawa wizualna gry jest wysoce inspirowana stylem anime. Tytuł jest domyślnie ocenzurowany, a zdjęcie cenzury wymaga prostej modyfikacji plików gry.

Tryb gry: single player  

HuniePop 2: Double Date cena w dniu premiery: 71,99 PLN

Wymagania wiekowe HuniePop 2: Double Date: 18+

HuniePop 2: Double Date Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core 2 Duo 1.2 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB GeForce 8800 lub lepsza
  • 2 GB HDD
  • Windows 7 SP1 64-bit