Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Hugo: Jungle Island 4 (PC)

Hugo: Tropikalna Wyspa 4 PC

Hugo: Jungle Island 4

Czwarty tytuł z serii „Tropikalna Wyspa” firmy ITE Media ponownie przenosi dzieci w realia malowniczej dżungli. Tym razem muszą pomóc trollowi Hugo w organizacji tropikalnego przyjęcia.

Logiczne | edukacyjne

PC Windows
Okładka Hugo: Jungle Island 4 (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

16października2004

16listopada2004

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Czwarty tytuł z serii „Tropikalna Wyspa” firmy ITE Media ponownie przenosi dzieci w realia malowniczej dżungli. Tym razem ich zadaniem jest pomoc trollowi Hugo w organizacji tropikalnego przyjęcia. W trosce o ogarnięcie niemalże każdego ważnego elementu udanej imprezy, młody użytkownik bierze udział w szeregu zręcznościowych mini-gierek. W „Hugo idzie na ryby” pomagamy łapać ryby do bufetu, aby każdy zwierzak mógł najeść się do syta. Druga gra, „Kapela weselna Jean Paula” polega na odnajdowaniu właściwej tonacji, by wszyscy mogli bawić się przy dobrej muzyce. W trzeciej, zatytułowanej „Owocowy szał Fernanda” gracz skacze od drzewa do drzewa, zbierając składniki pysznej sałatki owocowej. Z kolei dwie następne konkurencje znane są doskonale z programu telewizyjnego. „Tajemnice Oceanu” oraz „Magiczne Ręce” kolejno polegają na zbieraniu jak największej ilości diamentów oraz uwalnianiu Hugoliny i dzieci (główny bohater musi wybrać właściwą butelkę z eliksirem, który zmniejszy złowrogą Scyllę oraz Don Kroka do miniaturowych rozmiarów).

Oprawa audiowizualna, podobnie jak w innych grach z Hugo w roli głównej, nie pozostawia nic do życzenia. Profesjonalne polskojęzyczne opracowanie sprawia, że „Hugo: Tropikalna Wyspa 4” to produkt chętnie wykorzystywany do wspólnej zabawy przez całe rodziny.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,9 / 10 na podstawie 216 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 79,90 PLN

Wymagania wiekowe Hugo: Jungle Island 4

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Hugo: Tropikalna Wyspa 4

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 500MHz
  • 256MB RAM
  • karta grafiki 32MB
  • 500 MB HDD