Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweX360
Okładka Hole in the Wall Kinect (X360)

Hole in the Wall Kinect X360

Hole in the Wall Kinect to przeznaczona wyłącznie dla użytkowników konsoli Xbox 360 z innowacyjnym kontrolerem ruchu Kinect gra zręcznościowa na podstawie popularnego show telewizyjnego.

Zręcznościowe | Kinect | teleturnieje | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox 360
Okładka Hole in the Wall Kinect (X360)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji X360:

23sierpnia2011

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Należące do koncernu FremantleMedia kanadyjskie studio Ludia specjalizuje się w dewelopingu gier wideo bazujących na popularnych planszówkach a także teleturniejach. Hole in the Wall Kinect to adaptacja cieszącego się dużym zainteresowaniem show telewizyjnego emitowanego w kilkudziesięciu krajach. Gra od początku projektowana była z myślą o użytkownikach konsoli Xbox 360, dysponujących także kontrolerem ruchu Kinect.

Podobnie jak w telewizyjnych pierwowzorze, zadaniem graczy jest zmieszczenie się w tytułowej „dziurze”. Różnica polega na tym, że wirtualna ściana nie może strącić uczestników zabawy do wody. Zamiast tego gracze otrzymują punkty – tym więcej, im lepiej dopasują swoją pozycję do dziury w murze.

Hole in the Wall Kinect oferuje dwa tryby rozgrywki. „Survival” pozwala zmierzyć się z nieskończoną liczbą ścian i ustanawiać własne rekordy. Z kolei w trybie „show” obowiązują zasady podobne do znanych z telewizyjnego pierwowzoru. Gracze stają do rywalizacji w trzech zwykłych rundach oraz jednej bonusowej, w której pojawiają się dodatkowe elementy zaskoczenia (np. ograniczona widoczność).

Gra przeznaczona jest dla maksymalnie czterech graczy grających na jednej konsoli. W trybie „survival” możliwa jest dwuosobowa kooperacja, natomiast w „show” uczestnicy zabawy mogą rywalizować w dwóch drużynach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Gry podobne do Hole in the Wall Kinect

Klasyfikacja PEGI Hole in the Wall Kinect

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Hole in the Wall Kinect

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
  • dodatkowo (X360): Kinect