Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweX360
Okładka Hole in the Wall Kinect (X360)
OkładkaHole in the Wall Kinect (X360)

Hole in the Wall Kinect X360

Hole in the Wall Kinect to przeznaczona wyłącznie dla użytkowników konsoli Xbox 360 z innowacyjnym kontrolerem ruchu Kinect gra zręcznościowa na podstawie popularnego show telewizyjnego.

Zręcznościowe | Kinect | teleturnieje | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hole in the Wall Kinect Premiera X360

23sierpnia2011

producent: Ludia wydawca: Xbox Game Studios / Microsoft Studios

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Należące do koncernu FremantleMedia kanadyjskie studio Ludia specjalizuje się w dewelopingu gier wideo bazujących na popularnych planszówkach a także teleturniejach. Hole in the Wall Kinect to adaptacja cieszącego się dużym zainteresowaniem show telewizyjnego emitowanego w kilkudziesięciu krajach. Gra od początku projektowana była z myślą o użytkownikach konsoli Xbox 360, dysponujących także kontrolerem ruchu Kinect.

Podobnie jak w telewizyjnych pierwowzorze, zadaniem graczy jest zmieszczenie się w tytułowej „dziurze”. Różnica polega na tym, że wirtualna ściana nie może strącić uczestników zabawy do wody. Zamiast tego gracze otrzymują punkty – tym więcej, im lepiej dopasują swoją pozycję do dziury w murze.

Hole in the Wall Kinect oferuje dwa tryby rozgrywki. „Survival” pozwala zmierzyć się z nieskończoną liczbą ścian i ustanawiać własne rekordy. Z kolei w trybie „show” obowiązują zasady podobne do znanych z telewizyjnego pierwowzoru. Gracze stają do rywalizacji w trzech zwykłych rundach oraz jednej bonusowej, w której pojawiają się dodatkowe elementy zaskoczenia (np. ograniczona widoczność).

Gra przeznaczona jest dla maksymalnie czterech graczy grających na jednej konsoli. W trybie „survival” możliwa jest dwuosobowa kooperacja, natomiast w „show” uczestnicy zabawy mogą rywalizować w dwóch drużynach.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI Hole in the Wall Kinect

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Hole in the Wall Kinect Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
  • dodatkowo (X360): Kinect