Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS3PSPPC
Okładka Hoard (PS3)
OkładkaHoard (PS3)

Hoard

Zręcznościówka stawiająca gracza w roli drapieżnego smoka. Akcja toczy się w typowej scenerii fantasy, pełnej olbrzymich zamków, pięknych księżniczek i dzielnych rycerzy. Jako łuskowaty stwór łupimy ludzkie królestwa, zabijamy nieprzyjaciół i przede wszystkim gromadzimy skarby.

Zręcznościowe | na 2 osoby | indie | kooperacja | PS Plus Premium

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hoard Premiera

2lis2010

PS3

22mar2011

PSP

4kwi2011

PC

Gry podobne do Hoard

Divinity: Dragon Commander

Hoard to stosunkowo prosta gra zręcznościowa przenosząca nas do średniowiecznej, fantastycznej rzeczywistości, w której smoki dręczą ludzkie królestwa. Obejmujemy kontrolę nad jedną z tych mitycznych bestii i staramy się przetrwać na Ziemi, zbierając skarby i ograniczając ekspansję ludzi.

Kamera pokazuje akcję w Hoard z góry, przedstawiając latającego smoka na środku ekranu i całe atakowane w danym momencie królestwo w tle. Zadaniem grających jest niszczenie upraw, domostw i twierdz ludzi oraz porywanie dziewic dla okupu. Wszystkie te działania sprowadzają się do kolekcjonowania złota, które smok może przeznaczać na rozwijanie swoich zdolności. Jednak zanim ze złota skorzysta, musi je złożyć w swoim gnieździe.

Do poprawiania są cztery różne statystyki wpływające na wytrzymałość, ilość przenoszonego złota, szybkość i siłę ognistego oddechu. Przeciwnikami smoka w grze są rycerze, katapulty, magowie oraz łucznicy. Spore znaczenie ma również upływ czasu oraz konkurencyjne bestie zajmujące się dokładnie tym samym co my i mogące zrobić nam krzywdę.

Autorzy umożliwili zabawę czterem osobom w trybie współpracy lub przeciwko sobie poprzez sieć. Pojedynczy gracz może skorzystać ze sztucznej inteligencji która pokieruje pozostałymi smokami na planszy.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / podzielony ekran   Liczba graczy: 1-2  

Ocena użytkowników: 5,5 / 10 na podstawie 63 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Hoard

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Hoard Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza)
  • 625 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7
PS3
PSP
PC