Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Hired Team: Trial (PC)

Hired Team: Trial PC

Rosyjskiej produkcji FPS rozgrywający się w zurbanizowanym świecie przyszłości, gdzie gracz kierując grupą komandosów musi oczyścić miasto z przestępczych gangów.

Akcji | FPP | strzelanki

PC Windows
Okładka Hired Team: Trial (PC)

Polskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

30kwietnia2001

30kwietnia2001

pudełko PL

Hired Team to pierwsza produkcja rosyjskiego zespołu New Media Generation. Gra hybryda, w której autorzy postanowili zawrzeć, zarówno elementy znane z typowych zręcznościowych „strzelanek” na kształt Quake’a, jak również konieczność taktyczno-strategicznego myślenia charakterystycznego na przykład dla Raibow Six.

Fabuła gry umiejscowiona została w przyszłości w roku 2064. Postęp technologiczny doprowadził do globalnej urbanizacji świata. Olbrzymie mega miasta, zamieszkiwane przez 96%, ludności zajmują większość powierzchni planety. Wysokie bezrobocie, coraz częstsze wybuchy epidemii, wzrost przestępczości i korupcji wywołuje globalny kryzys. Policja i wojsko są bezradne, przeciwko olbrzymim gangom walczącym o wpływy. Jedynie nowy, dobrze wytrenowany oddział, może powstrzymać ten chaos. Tutaj pojawia się gracz, który mając do dyspozycji drużynę czterech żołnierzy, korzystając z arsenału dostępnej broni i wyposażenia, ma do wykonania szereg niebezpiecznych misji, mających na celu przywrócenie ładu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 16  

Nośnik: 1 CD

Ocena gry 7.8 / 10 na podstawie 169 ocen czytelników.

Gry podobne do Hired Team: Trial

Wymagania wiekowe Hired Team: Trial

12+

Wymagania sprzętowe Hired Team: Trial

PC Windows

Rekomendowane: Pentium II 400MHz, 64MB RAM, akcelerator 3D

Patche, ach te patche...

wiadomość18 listopada 2001

Kolejny dzień, kolejna porcja łatek –tym razem do Hired Team – Trial (swoją drogą kto daje w tytule słowo „Trial” – przecież kojarzy się to z wersją próbną albo testową), Independence War 2 i Comanche 4. Dzisiejsza ciekawostka to jednak patch, który powinien się ukazać, a którego najprawdopodobniej nie ujrzymy...

Super Klasyka po 9,90 zł...

wiadomość20 lipca 2001

W sprzedaży ponownie pojawiła się seria Super Klasyka, która obecnie „firmuje” Lemon Interactive (o tej firmie informowaliśmy już wczoraj...). Tym razem jej cena została ustalona na bardzo korzystnym poziomie – 9,90 zł za sztukę.

www.supergra.pl - Hired Team

wiadomość17 kwietnia 2001

Pismo SuperGra uruchomiło dziś stronę poświęconą Hired Team, grze akcji (FPS) stworzonej przez rosyjski zespół New Media Generation.