Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePS3
Okładka High Stakes on the Vegas Strip: Poker Edition (PS3)
OkładkaHigh Stakes on the Vegas Strip: Poker Edition (PS3)

High Stakes on the Vegas Strip: Poker Edition PS3

Gra o tematyce hazardowej, oferująca możliwość przystąpienia do jednej z pięciu różnych odmian tytułowego pokera. Na gracza czeka rozbudowana kariera, choć przewidziano też możliwość zabawy z innymi graczami.

Logiczne | hazardowe | karciane | poker | erotyczne | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

High Stakes on the Vegas Strip: Poker Edition Premiera PS3

1października2007

Gry podobne do High Stakes on the Vegas Strip: Poker Edition

Pool Nation

UNO

Inferno Pool

High Stakes on the Vegas Strip: Poker Edition jest oczywiście tytułem o tematyce hazardowej. W trakcie zabawy możemy spróbować swych sił w różnych odmianach tytułowego pokera, bawiąc się zarówno z komputerowymi przeciwnikami, jak i żywymi graczami. Za przygotowanie tej gry odpowiedzialne jest Sony. Jak można się więc łatwo domyślić, produkt ten powstał wyłącznie z myślą o posiadaczach konsoli PS3. High Stakes on the Vegas Strip sprzedawany jest w ramach usługi sieciowej PlayStation Network.

Opisywana gra daje możliwość przystąpienia do pięciu różnych odmian pokera, a mianowicie Super Hold’em, Billabong, Tahoe, Shanghai oraz cieszącego się zdecydowanie największą popularnością w hazardowym światku Texas Hold’em. Warto także w tym miejscu zaznaczyć, iż każda z przedstawionych wersji pokera może być rozgrywana w kilku różnych odmianach. Jest to uzależnione od tego czy stawki w danej grze mają być limitowane (Pot Limit, Limit), czy też nie (No Limit). Bawiąc się w pojedynkę, możemy zdecydować się zarówno na szybką grę, jak i pełnoprawną karierę. W tym drugim przypadku możemy przystępować do wszystkich turniejów pokerowych, bądź też skorzystać z trybu Turbo Mode, tak aby dotrzeć tylko do tych, które w danym momencie nas interesują.

Jeszcze przed przystąpieniem do zabawy musimy utworzyć własną postać, ustalając wygląd jej twarzy. Decydujemy się także na szczegóły ubioru. Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż w miarę postępów w zabawie gracz może odblokować nowe przedmioty, jak chociażby okulary przeciwsłoneczne. Gracz może także na bieżąco obserwować swoje postępy, korzystając z rozbudowanych opcji statystyk. Ukazują one między innymi procent wygranych rozdań, czy średnią ilość oraz wielkość dokonywanych podbić. Omawiany produkt posiada też oczywiście pełnoprawny multiplayer dla sześciu osób, rozgrywany w Sieci. Gra jest ponadto kompatybilna z nową kamerką dla PS3, a także starszym urządzeniem EyeToy oraz typowymi kamerami podłączanymi przez port USB.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-6  

Oczekiwania czytelników: 3.5 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI High Stakes on the Vegas Strip: Poker Edition

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

High Stakes on the Vegas Strip: Poker Edition Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 3

PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • Eye Toy