Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieNDS
Okładka High School Musical: Makin' the Cut! (NDS)
OkładkaHigh School Musical: Makin' the Cut! (NDS)

High School Musical: Makin' the Cut! NDS

High School Musical: Makin’ the Cut! to opracowana i wydana przez Disney Studios gra muzyczna na podstawie popularnego filmu telewizyjnego dla dzieci i młodzieży. Opowiada on o przygodach młodych bohaterów, którzy postanowili wystartować w konkursie wokalno-tanecznym.

Towarzyskie | filmy | muzyczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

High School Musical: Makin' the Cut! Premiera NDS

14sierpnia2007

producent: Disney Interactive Studios wydawca: Disney Interactive Studios

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do High School Musical: Makin' the Cut!

Electroplankton

Meteos

Elite Beat Agents

High School Musical: Makin’ the Cut! to opracowana i wydana przez Disney Studios gra muzyczna na podstawie popularnego filmu telewizyjnego dla dzieci i młodzieży pod tym samym tytułem, opowiadającego o przygodach młodych bohaterów, którzy postanowili wystartować w konkursie wokalno-tanecznym. Produkcja ukazała się na konsole PS2, Wii oraz, w mocno zmodyfikowanej formie, na NDS.

W przeciwieństwie do wersji na konsole stacjonarne, w grze High School Musical przeznaczonej na NDS gracze zamiast śpiewania muszą skoncentrować się na tańczeniu, oczywiście nie w dosłownym tego słowa znaczeniu, lecz wirtualnym, za pomocą stylusa.

Sama rozgrywka przypomina nieco popularną grę Elite Beat Agents, wzorowaną na japońskim hicie Osu! Tatakae! Ouendan!. Oglądamy więc tańczące postacie, a to, jak sobie radzą, zależy od naszego wyczucia rytmu i umiejętności trafiania w pojawiające się na ekranie symbole w odpowiednim czasie. Przed przystąpieniem do zabawy możemy wybrać naszego bohatera spośród sześciu znanych z filmu bądź też stworzyć własnego, wykorzystując w tym celu prosty i intuicyjny kreator postaci. W trybie dla jednego gracza jeździmy po Stanach Zjednoczonych i bierzemy udział w konkursach muzycznych, walcząc o pierwsze miejsce.

Poza rozgrywką jednoosobową High School Musical: Makin’ the Cut! posiada także tryb zabawy dla wielu graczy, w którym za pomocą sieci bezprzewodowej można zmierzyć się ze znajomym w dowolnie wybranej piosence, a także przesłać mu zapis tego, jak sobie radziliśmy z danym utworem. W grze znajduje się dwanaście utworów znanych z filmów High School Musical i High School Musical 2.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna  

Ocena użytkowników: 7,7 / 10 na podstawie 118 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI High School Musical: Makin' the Cut!

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.