Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePCPS4ANDiOSSwitchXONE
Okładka Hidden Through Time (PC)

Hidden Through Time

Gra logiczna, w której zajmujemy się poszukiwaniem określonych przedmiotów na obszernych, różnorodnych planszach. Ponadto w Hidden Through Time znajdziemy rozbudowany edytor pozwalający na tworzenie własnych etapów i dzielenie się nimi z całą społecznością.

Logiczne | ukryte przedmioty | 2D | indie

Okładka Hidden Through Time (PC)

data premiery gry:

12mar2020

PC PS4 XONE Switch AND iOS

Hidden Through Time jest nieskomplikowaną grą logiczną, która bardzo przypomina ciepło przyjęte Hidden Folks. Produkcja została opracowana przez niezależny zespół Crazy Monkey Studios – autorów serii Guns, Gore & Cannoli oraz strategii pod tytułem Warparty.

Mechanika

Zabawa w Hidden Through Time toczy się na obszernych, ręcznie rysowanych planszach, które obserwujemy z lotu ptaka. Na każdej z nich naszym zadaniem jest odnalezienie wymaganej liczby zagubionych przedmiotów. Sprawę komplikuje fakt, że owe zguby skrzętnie poukrywano, a na poszczególnych mapach roi się od innych drobnych elementów (jak animowane postacie i zwierzęta, rozmaite budowle czy choćby drzewa i krzewy). Pewne ułatwienie stanowi natomiast podręczny pasek, na którym przedstawiono wszystkie pożądane przedmioty, a także podpowiedzi sugerujące, gdzie powinniśmy zacząć poszukiwania.

Kolejne etapy osadzono w czterech okresach historycznych. To, w której epoce przebywamy w danym momencie, determinuje charakter poszukiwanych przedmiotów. O ile bowiem w średniowieczu udajemy się na poszukiwania między innymi królewskiej korony, w starożytności jedną z naszych zgub będzie hełm hoplity, natomiast w czasach prehistorycznych – zaginione jajo dinozaura.

Tryby gry

W Hidden Through Time można grać wyłącznie w pojedynkę. Namiastkę wieloosobowej zabawy stanowi rozbudowany edytor, który pozwala na tworzenie własnych plansz i dzielenie się nimi z całą społecznością.

Kwestie techniczne

Hidden Through Time posiada barwną, ręcznie rysowaną grafikę oraz prosty, intuicyjny interfejs użytkownika.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Cena gry w dniu premiery: 28,99 PLN

Nintendo Switch - wszystko o konsoli i jej grach

Centrum Nintendo Switch

Wszystko o konsoli i jej grach

Zobacz Więcej

Wymagania wiekowe Hidden Through Time

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Hidden Through Time

PC Windows

PC Windows

Minimalne: Dual Core, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GT 430 / Radeon HD 5570 lub lepsza, 500 MB HDD, Windows 7 64-bit

PC
PS4
XONE
Switch
AND
iOS