Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Heist (2001) (PC)

Heist (2001) PC

Kierujesz grupą wyspecjalizowanych złodziei dysponujących dużym arsenałem broni i elektronicznych gadgetów wykonując misje dla tajemniczego "Colonela".

Strategiczne

PC Windows
Okładka Heist (2001) (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

28lutego2001

Kolekcja gier
Obserwuj grę

... Po nieudanej próbie obrabowania pociągu zostałeś złapany i osadzony na 15 lat w ciężkim więzieniu za napad z bronią w ręku. Niespodziewanie zostałeś wyciągnięty z więzienia przez nieznane osoby i zaprowadzony do małego pustynnego miasteczka, gdzie masz spotykać się z człowiekiem o przydomku „The Colonel”, który zleca ci wykonanie kilku misji. Znasz przestępcze rzemiosło, potrafisz używać broni, włamywać się do zamkniętych pomieszczeń, rozbrajać alarmy i otwierać sejfy. Wszystko czego potrzebujesz - to dobry zespół prawdziwych specjalistów...

Strategiczna gra akcji, przypominająca kultowego Syndicate, w której kierujesz grupą wyspecjalizowanych złodziei dysponujących dużym arsenałem broni i elektronicznych gadżetów. Rozgrywka prowadzona jest w czasie rzeczywistym.

  • Dobrej jakości oprawa graficzna w wysokiej rozdzielczości, izometryczny widok akcji.
  • Akcja rozgrywa się w zurbanizowanych częściach Stanów Zjednoczonych, począwszy od małego miasteczka w Newadzie, a skończywszy na nowojorskim Manhattanie.
  • Każdy z naszych ludzi jest swego rodzaju indywidualistą i posiada szereg typowych tylko dla siebie zdolności, m. in.: hackerzy komputerowi, zabójcy i włamywacze.
Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 6,1 / 10 na podstawie 48 głosów czytelników.

Gry podobne do Heist (2001)

Klasyfikacja PEGI Heist (2001)

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Heist (2001)

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 300 Mhz
  • 128 MB RAM