Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Gunship 2000: Islands & Ice (PC)

Gunship 2000: Islands & Ice PC

Islands & Ice to jedyne, oficjalne rozszerzenie do gry Gunship 2000 - symulatora śmigłowców wojskowych, wydanego przez niezawodną niegdyś w tej dziedzinie, firmę MicroProse.

To jest dodatek do gry Gunship 2000.

Symulacje | helikoptery

PC Windows
Okładka Gunship 2000: Islands & Ice (PC)

producent: MicroProse

wydawca: MicroProse

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

20marca1992

Wydawałoby się, że po wykonaniu wszystkich misji w Europie Środkowej i Zatoce Perskiej, Ty i Twoi partnerzy z elitarnej eskadry pilotów śmigłowców, będziecie mogli udać się na zasłużony odpoczynek. Nic bardziej mylnego! Dowódcy ze studia MicroProse postarali się, aby przedłużyć Twoją służbę i zaserwowali nowe, niebezpieczne zadania. Aby je wykonać, będziesz zmuszony udać się na Filipiny oraz w rejon najzimniejszego z kontynentów - Antarktydy.

Islands & Ice to jedyne, oficjalne rozszerzenie do gry Gunship 2000 - symulatora śmigłowców wojskowych, wydanego przez niezawodną niegdyś w tej dziedzinie, firmę MicroProse. Dodatek nie wprowadza większych zmian do samej rozgrywki, koncentruje się natomiast nad nowymi scenariuszami i terenami, gdzie będą się one rozgrywać. Gracz zostaje rzucony w dwa odmienne klimatycznie środowiska: w rejony wysp Filipińskich i skutą lodem Antarktydę. Zwłaszcza ten drugi wariant wydaje się być niezwykle interesujący. Oprócz bogatego zestawu nowych misji, dodatek wprowadza jeszcze jedną innowację, kreator scenariuszy, który pozwala zaprojektować dowolne zmagania wojenne we wszystkich dostępnych terenach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 8,2 / 10 na podstawie 53 głosów czytelników.

Gry podobne do Gunship 2000: Islands & Ice

Wymagania wiekowe Gunship 2000: Islands & Ice

12+