Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Gun Monkeys (PC)
OkładkaGun Monkeys (PC)

Gun Monkeys PC

Gun Monkeys to sieciowa gra akcji autorstwa zespołu Size Five Games, która łączy elementy platformówek i strzelanek. Zabawa polega na toczeniu starć jeden na jednego z innymi graczami na dwuwymiarowych planszach.

Akcji | platformówki | 2D | indie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Gun Monkeys Premiera PC

28czerwca2013

producent: Size Five Games wydawca: Size Five Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Gun Monkeys

Terraria

The Showdown Effect

Nidhogg 2

Gun Monkeys to platformowa strzelanka nastawiona na tryb multiplayer. Grę opracowało niezależne studio Size Five Games, mające na koncie takie produkcje jak Ben There, Dan That!, Privates czy Gibbage.

Akcja osadzona została w dalekiej przyszłości, w której tajemniczy eksperyment doprowadził do kompletnego wyginięcia gatunku homo sapiens. Gracz wciela się w prezesa jednej z firm energetycznych istniejących w naszych czasach, który za pomocą wehikułu czasu wysyła w przyszłość legiony zmodyfikowanych genetycznie małp z zadaniem zgromadzenia energii pozostawionej przez martwych ludzi. Niestety, kilka innych korporacji wpada na ten sam pomysł, co szybko doprowadza do wojny między ich wysłannikami.

Mechanizmy zabawy w Gun Monkeys łączą elementy produkcji platformowych i strzelanek. Mapy mają postać zamkniętą i są dwuwymiarowe. Większość czasu spędzamy jednak na walce z innymi graczami w trybie jeden na jednego. Małpy wyposażone zostały w szeroki asortyment uzbrojenia, a lotem pocisków i granatów zarządza silnik fizyczny, który pozwala np. na wykorzystywanie rykoszetów. Struktura poziomów generowana jest proceduralnie. Podczas rozgrywki na mapach regularnie pojawiają się kostki z energią. Zadaniem każdej ze stron jest doniesienie ich do własnej bazy.

Ostatnia modyfikacja 22 maja 2013

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Gun Monkeys: Odpowiednia dla każdego wieku.

Gun Monkeys Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 500 MHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
  • 400 MB HDD
  • Windows XP