Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiWiiNDSPS2
Okładka Godzilla: Unleashed (Wii)
OkładkaGodzilla: Unleashed (Wii)

Godzilla: Unleashed

Godzilla: Unleashed to kolejna bijatyka, inspirowana licznymi japońskimi produkcjami kinematograficznymi z tytułowym potworem w roli głównej. Developerzy przedstawili Godzillę w nietypowej roli obrońcy ludzkości.

Akcji | filmy

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Godzilla: Unleashed Premiera

20lis2007

Wii PS2 NDS

Godzilla: Unleashed to kolejna bijatyka, inspirowana licznymi japońskimi produkcjami kinematograficznymi z tytułowym potworem w roli głównej. Developerzy przedstawili Godzillę w nietypowej roli obrońcy ludzkości. Gigantyczny jaszczur staje w szranki z podobnymi do siebie kreaturami, pragnącymi przejąć kontrolę nad Ziemią.

Nieliniowy przebieg akcji nie wymaga podporządkowania się scenariuszowi oraz zachęca do podjęcia się danego zadania po raz wtóry. Gracz sam decyduje o kolejności następowania konkretnych walk – przemierzając ulice wirtualnych miast napotyka na co rusz to innych przeciwników. Nie zapomniano również o miłośnikach trybu multiplayer. Producenci pozwolili na wspólne potyczki nawet czterech osób jednocześnie. Aby zróżnicować zabawę zaimplementowano szesnaście kreacji potworów, zarówno tych klasycznych, jak i nowych, stworzonych na potrzeby gry. Każdy z owych wizerunków został przygotowany przez japońskie studio filmowe Toho.

Najciekawszym elementem niniejszej pozycji jest osiem interaktywnych wirtualnych środowisk. Zurbanizowane trójwymiarowe otoczenie podlega całkowitej destrukcji, dając użytkownikowi szansę na przewracanie wieżowców czy rzucanie samochodami. Niemalże każde kopnięcie, machnięcie ogonem, czy drapnięcie pazurem niesie ze sobą zniszczenie. W czasie bijatyk pamiętać też trzeba o zbieraniu power-upów, dodatkowo wzmacniających posiadane zdolności, jak chociażby zianie ogniem.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 7,4 / 10 na podstawie 105 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 6,5 / 10 na podstawie 30 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Godzilla: Unleashed

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Godzilla: Unleashed Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB
Wii
PS2
NDS