Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneWWW
Okładka Godsrule: War of Mortals (WWW)
OkładkaGodsrule: War of Mortals (WWW)

Godsrule: War of Mortals WWW

Godsrule: War of mortals to stworzona przez zespół Gogogic strategia MMO rozgrywana w czasie rzeczywistym. Zabawa polega na rozwoju własnej osady i podboju nowych terenów. Całość oparto na modelu darmowym uzupełnionym o dobrowolne mikropłatności.

Strategiczne | MMORTS

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Godsrule: War of Mortals Premiera WWW

22kwietnia2013

producent: Gogogic wydawca: SEGA Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Godsrule: War of Mortals

Wyprawa na Północ

Cultures Online

8Realms

Godsrule: War of mortals to przeglądarkowa strategia MMO wyprodukowana przez islandzkie studio Gogogic we współpracy z firmą Sega. Projekt oparty jest na modelu darmowym z mikropłatnościami. Gra ukazała się również na iPada i użytkownicy obu platform mogą bawić się wspólnie na tych samych serwerach. Ponadto jedno konto pozwala zalogować się w obu wersjach.

Akcja Godsrule osadzona jest w pełnym magii świecie fantasy. Od dnia samego aktu stworzenia śmiertelnicy czcili Starych Bogów. Kilka stuleci temu do krainy przybyły jednak Nowe Bóstwa i wielu śmiertelników zaczęło oddawać im część. Starzy bogowie nie zamierzali poddawać się bez walki i rozpoczęli wojnę. Konflikt doprowadził do roztrzaskania starożytnego drzewa, które swoimi konarami utrzymywało w jedności cały świat. Buzujące magią drzazgi spadły na ziemie śmiertelników i każda z nich obdarzyła swojego posiadacza potężnymi mocami. Uzbrojeni w nadnaturalne talenty wojownicy zaczęli wkrótce zasilać armie wojujących ze sobą bóstw. Ludzie dołączyli do Starych Bogów, podczas gdy elfy, demony i giganty stanęły po stronie Nowych Bóstw.

Rozpoczynając zabawę gracze decydują się na dołączenie do jednej z tych dwóch frakcji i otrzymują pierwszą, wciąż bardzo małą wioskę. Jej mieszkańcy zajmują się głównie gromadzeniem surowców i wznoszeniem nowych struktur. Naszym zadaniem jest rozwój osady, stawianie w niej nowych budynków oraz werbowanie własnej armii. Wyszkolone jednostki wykorzystujemy następie do podbijania nowych terytoriów, w tym tych należących do innych graczy. Bitwy rozgrywane są w czasie rzeczywistym i w ich trakcie poza wydawaniem rozkazów wojownikom zajmujemy się również rzucaniem zaklęć bojowych oraz ochronnych.

W trakcie zabawy gracze mogą również walczyć z jednostkami sterowanymi przez sztuczną inteligencję. Świat gry pełen jest rejonów opanowanych przez potwory. Aby dołączyć je do naszych ziem należy pokonać wszystkie monstra i zająć kamienną figurę znajdującą się w centrum mapy. Godsrule posiada też proste elementy RPG. Za zwycięstwa nagradzani jesteśmy punktami doświadczenia, które wydajemy na ulepszanie umiejętności bohaterów. Gra oferuje również system pozwalający graczom na łączenie się w klany. Ma to istotne znaczenie, gdyż cała zabawa rozgrywa się na jednym serwerze, oferującym wspólny świat dla wszystkich graczy, o którego terytoria cały czas toczy się wojna. Samotne przetrwanie nie należy do łatwych zadań i znacznie bezpieczniej jest w towarzystwie innych graczy należących do tej samej frakcji.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Godsrule: War of Mortals: Odpowiednia dla każdego wieku.